با این قراردادها به استقلال خیانت شده


محمد مومنی  با اشاره به بازی تیم استقلال اظهار داشت: استقلال به سختی توانست تیم مس کرمان را ببرد و با کمال تاسف باید بگویم که این تیم با نقطه کمال و ایده آل هواداران و پیشکسوتان فاصله زیادی دارد.

وی در توضیح این مطلب گفت: در فوتبال چهار حالت وجود دارد. یا یک تیم هم خوب بازی می‌کند و هم خوب نتیجه می‌گیرد، یا تیمی خوب بازی می‌کند اما بد نتیجه می‌گیرد، یا تیمی بد بازی می‌کند و خوب نتیجه می‌گیرد یا تیمی هم بد بازی می‌کند و بد نتیجه می‌گیرد. استقلال باید به آن حالتی برسد که هم خوب بازی کند و هم خوب نتیجه بگیرد و چیزی غیر از این از استقلال بزرگ پذیرفته شدنی نیست.

وی اضافه کرد: علیرضا منصوریان از خانواده استقلال است، متولد و شاگرد مکتب استقلال و همه بالا و پایین را با این تیم دیده است. الان چند ماه از آغاز لیگ گذشته اما متاسفانه هنوز ما نقاط ضعف زیادی در استقلال می‌بینیم. مثل نقاط ضعفی که در ساختار دفاعی این تیم دیده می‌شود. اضافه کردن پادوانی به خط دفاعی استقلال به اسم خیلی خوب بود، اما در عمل می‌بینیم که ساختار دفاعی استقلال تفاوت چندانی نسبت به قبل از اضافه شدن پادوانی نکرده است.

کارشناس فوتبال کشور ادامه داد: استقلال هنوز هم در هر بازی موقعیت‌های گل زیادی به حریفانش می‌دهد. موقعیت‌هایی که شاید تنها نام بزرگ استقلال باشد که باعث می‌شود مهاجمان حریف نتوانند همه آنها را تبدیل به گل کنند. از سوی دیگر می‌بینیم که استقلال در فاز حمله نیز نمی‌تواند موقعیت‌های چندانی را روی دروازه حریفان خلق کند و حملات زهرداری از خود نشان نمی‌دهد. من منصوریان را خیلی دوست دارم و آرزویم این است که استقلال نتیجه بگیرد. روند استقلال رو به رشد است اما متاسفانه باید بگویم که سرعت این حرکت بسیار کند است.

پیشکسوت آبی ها با اشاره به حاشیه ایجاد شده در این تیم در خصوص جدایی احتمالی کاوه رضایی از استقلال گفت: این خیلی بد است که کاوه رضایی با استقلال به نوعی قرارداد می بندد که هر وقت بخواهد بتواند برود و از آن بدتر این است که منصوریان در مصاحبه خود می‌گوید  ۹ بازیکن استقلال به همین شکل قرارداد بسته اند و می‌توانند بنا به شرط و شروطی از این تیم بروند.

محمد مومنی ادامه داد: متاسفانه آقایانی که در ابتدای فصل قرارداد بازیکنان استقلال را بسته‌اند عملکرد درستی نداشتند و باید بگویم که مدیران استقلال با این نوع قرارداد بستن به تیم بزرگ استقلال خیانت کردند. به علی منصوریان خیانت کردند و به هواداران میلیونی این باشگاه خیانت کردند. کاوه رضایی فوتبالست خوب و بزرگ و با شخصیت... اما ایشان کجای کار است که بخواهد در قراردادش برای استقلال بزرگ شرط و شروط بگذارد؟

بازیکن پیشین استقلال افزود: مشکل اینجاست که این بازیکنان در خصوص پیراهنی که بر تن کرده‌اند توجیه نبوده و نیستند.  نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را بر تن کرده‌اند. نمی‌دانند که این پیراهن را بزرگانی مثل ناصر حجازی، منصور پورحیدری، علی جباری، غلامحسین مظلومی و خیلی های دیگر با افتخار بر تن کرده‌اند. هیچ بازیکنی از استقلال بزرگتر نیست که بخواهد برای پوشیدن پیراهن این تیم شرط بگذارد و آن مدیرانی که زیر بار این شرط و شروط می روند خائن به استقلال هستند.

وی افزود: من خودم روزی که به استقلال آمدم آقای گل لیگ بودم اما نه تنها شرط و شروطی برای پوشیدن پیراهن استقلال نداشتم، بلکه این استقلال بود که برای من شرط و شروط گذاشت. تازه ما که به استقلال آمدیم، برای این تیم هم مفید بودیم و بازی های خوبی چه در لیگ و چه در آسیا برای استقلال انجام دادیم. به یاد دارم که همان زمان من یک پیشنهاد خیلی خوب مالی از یک تیم قطری داشتم. آنقدر به مرحوم حجازی التماس کردم تا به من اجازه داد همراه با آقای منزوی یک سفر  یک روزه به قطر داشته باشم. نه این که مدیر برنامه های من یک دفعه بگوید ما از فردا نیستیم.

‌مومنی در خصوص گزارش یکی از رسانه ها مبنی بر حضور کوتاه مدت اسکوچیچ در تهران قبل از دربی و کدهایی که در خصوص جابجایی او با منصوریان از طریق رسانه مزبور داده شده بود اظهار داشت: منصوریان اگر هزاران مشکل هم داشته باشد، باز هم از امثال اسکوچیچ فرسنگ ها جلوتر است. هرچه نباشد منصوریان متولد استقلال است. فرزند و شاگرد مکتب استقلال. او در استقلال درس می‌خواند و درس پس می‌دهد. این رفتارها از همان مدیرانی ممکن است سر بزند که با ۹ بازیکن استقلال به نوعی قرارداد بسته اند که هر زمان بخواهند می‌توانند از این تیم بروند.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال