رأی سفید دادن در رأی‌گیری اشکال شرعی دارد/ امروز هرکس در خط رهبری نیست در خط امام (ره) هم نیست


نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی گفت: هر کس عضو شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری باشد در اصل نماینده تشکل است و شخص نیست، رأی سفید دادن در رأی‌گیری این تشکل اشکال شرعی دارد.
 
به گزارش فارس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در دیدار با جمعی از اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی در دفتر امام‌جمعه مشهد، اظهار داشت: این جبهه متشکل از نمایندگان تشکل‌ها است و هر کس عضو شورای این جبهه است در اصل نماینده تشکل است و شخص نیست، رأی سفید دادن در رأی‌گیری این تشکل اشکال شرعی دارد چون این‌ها امین آن تشکل هستند.
 
وی تصریح کرد: در این نظام و این موقعیت مقام معظم رهبری کم‌کم دارند تنها می‌مانند و آنچه مهم است یکپارچگی شما پشت رهبری است چون امروز دشمن ستون خیمه ما را نشانه رفته و ما در این جبهه در حال جنگیم.
 
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی بابیان اینکه شما محور این جبهه پیروان را باید مشخص کنید گفت: چون این جبهه در مقابل جریانات ضد ولایت و رهبری قرار گرفته و همه‌ کسانی که در جریان امام و رهبری هستند در این جبهه هستند وگرنه عنوان جبهه باید برداشته شود.
 
وی افزود: امروز هرکس در خط رهبری نیست در خط امام (ره) هم نیست، خط رهبری امروز مهم است چون ما در این خط افرادی را داشتیم که الآن در آن‌طرف میز مقابل رهبری قرار گرفتند.
 
علم‌الهدی خاطرنشان کرد: این جبهه باید پوشش و سقفی باشد برای افرادی که پیرو این جبهه و خط امام و رهبری هستند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات