سکه کاهش یافت +جدول


به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در معاملات امروز بازار آزاد تهران سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ دیروز به یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم با کاهش دو هزارتومانی به یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان رسیده است.

قیمت نیم سکه بازهم بدون تغییر با نرخ ۵۶۰ هزار تومان معامله شد و ربع سکه با یک هزار تومان کاهش به ۲۹۶ هزار تومان رسید. سکه یک گرمی هم با نرخ دیروز با قیمت ۱۸۷ هزار تومان معامله شده است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افزیش روبرو شد و به رقم ۱۲۸۲ دلار و ۲۸ سنت رسید. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز با اندکی افزایش با رقم ۱۱۲ هزار و ۶۷۹ تومان معامله شد.

براین اساس، قیمت هر دلار با افزایش ۳ تومانی به ۳۶۲۹ تومان، یورو با افزایش ۱۵ تومانی به ۳۹۹۶ تومان، درهم با افزایش ۳ تومانی به ۹۹۳ تومان، لیر با افزایش ۳ تومانی به ۱۱۹۱ تومان و پوند با افزایش ۱۸ تومانی به ۴۴۵۸ تومان رسید.

جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار آزاد امروز (سه‌شنبه)
نوع سکه/ ارز قیمت (تومان/دلار)
تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان
تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان
نیم سکه ۵۶۰ هزار تومان
ربع سکه ۲۹۶ هزار تومان
سکه یک گرمی ۱۸۷ هزار تومان
هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۸۲ دلار و ۲۸ سنت
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۲ هزار و ۶۷۹تومان
دلار ۳۶۲۹ تومان
یورو ۳۹۹۶ تومان
پوند ۴۴۵۸ تومان
درهم امارات ۹۹۳ تومان
لیر ترکیه ۱۱۹۱ تومان

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات