واکنش تند علی ضیا به سوال ازدواجش: حق ندارید در زندگی خصوصی من دخالت کنید + عکس


علی ضیاء

واکنش تند علی ضیا به سوال ازدواجش: حق ندارید در زندگی خصوصی من دخالت کنید + عکس

علی ضیاء مجری دوست داشتنی و جوان تلویزیون ایران، با برنامه جدید صبحگاهی اش در شبکه یک دوباره مهمان خانه های مردم ایران می شود. علی ضیاء که پیش از این با اجرای برنامه موفق ویتامین سه، صبح های زیبا و پر نشاطی را برای مردم ایران رقم می زد، حالا پس از حواشی و اتفاقات مختلف با برنامه صبح بخیر ایران یا فرمول یک روی آنتن تلویزیون می رود.

اولین گفتگوی مفصل با علی ضیاء بعد از سه سال سکوت :

لینک دانلود فیلم

مطالب پیشنهادی

وقتی علی ضیاء پدر می شود (+عکس)وقتی علی ضیاء پدر می شود (+عکس)اعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراحمد ایراندوست این افراد را از حیوان هم پایین تر خطاب کرد + عکس تاسف باراحمد ایراندوست این افراد را از حیوان هم پایین تر خطاب کرد + عکس تاسف بارواکنش بهنوش طباطبایی به خبر طلاق از مهدی پاکدل + دانلود فیلمواکنش بهنوش طباطبایی به خبر طلاق از مهدی پاکدل + دانلود فیلمخواجه امیری این عکس را از اینستاگرام خود حذف کرد!!! + تصویرخواجه امیری این عکس را از اینستاگرام خود حذف کرد!!! + تصویررنگ سال 2017 / بنفش شاه پسند violet verbena + تصاویررنگ سال 2017 / بنفش شاه پسند violet verbena + تصاویراوضاع و احوال نامناسب “قلقلی” شهرام لاسمیاوضاع و احوال نامناسب “قلقلی” شهرام لاسمیرابطه آنجلینا جولی با یک شیخ عرب پولدار، دلیل طلاق آنجلینا و برد پیت؟!رابطه آنجلینا جولی با یک شیخ عرب پولدار، دلیل طلاق آنجلینا و برد پیت؟!بهاره افشاری: شما رو به خیر و ما رو پى کارمان!بهاره افشاری: شما رو به خیر و ما رو پى کارمان!این عروسک باعث طلاق زن و شوهر شد!!! + عکس هااین عروسک باعث طلاق زن و شوهر شد!!! + عکس هاایرانی ها که به حج می آمدند زاد و ولد زنان ما را کم کردندایرانی ها که به حج می آمدند زاد و ولد زنان ما را کم کردندآشنایی با صدقه های پیامکی و اپلیکیشنیآشنایی با صدقه های پیامکی و اپلیکیشنی

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال