ماجرای «نهالِ» شهید مهدی قاضی خانی به روایت «از آسمان»


ماجرای «نهالِ» شهید مهدی قاضی خانی به روایت «از آسمان»

برنامه «از آسمان» جمعه ۱۴ ماه آبان به داستان هدیه ای که آیت الله علی خامنه ای برای نهال دختر کودک شهید مهدی قاضی خانی اعزام کرد و آشنایی بیشتر با این شهید مدافع حریم اسلام می‌پردازد.

تصویر و عکس   داستان «نهالِ» شهید مهدی قاضی خانی به روایت «از آسمان»

به اعلان سرزه و به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، شهید مهدی قاضی خانی یکی از بسیجی های مخلص و توانمند شهر قرچک بود که آذرماه ۹۴ در جبهه های مقاومت کشور سوریه به شهادت رسید.

این شهید گرانقدر دو فرزند و یک دختر داشت که مکالمه ی بین دختر کودک شهید قاضی خانی و آیت الله علی خامنه ای در یکی از ملاقات های ایشان با خانواده شهدای مدافع حرم بسیار خواندنی و گیرا است.

در این برنامه با پدر ، مادر، همسر، فرزندان و دیگر اعضای خانواده و همرزمان شهید مصاحبه شده و تصاویر نگاه نشده ای از شهید به تصویر کشیده میشود.

«از آسمان» تنها برنامه مداوم حوزۀ ایثار و شهادت است که به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را به اتمام میرساند. این برنامه کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو که جمعه هر هفته ساعت ۱۶:۴۵ از شبکۀ دو سیما انتشار داده میشود. بازپخش این برنامه پنجشنبه ساعت ۶:۱۵ دقیقه خواهد بود.

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: رامين ژ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن گل که هر دم در دست باديست
««« »»»
گو شرم بادش از عندليبان

ماجرای «نهالِ» شهید مهدی قاضی خانی به روایت «از آسمان»

TT / 53 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات