سقوط مرگبار پسر نوجوان از آسانسور برج 21 طبقه


به گزارش جام جم آنلاین از میزان گفت: ساعت 11:4 ظهر امروز حادثه سقوط یک فرد در چاهک آسانسور به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای دو ایستگاه سازمان آتش نشانی در محل حاضر شده و اقدامات به منظور امداد رسانی را در دستور کار قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به سقوط یک فرد از آسانسور یک برج مسکونی خاطر نشان کرد: یک نوجوان در داخل آسانسور برج 21 طبقه گیر افتاده و پس از آنکه آسانسور بین طبقه های چهار و پنج متوقف می شود این نوجوان به داخل چاهک آسانسور افتاده و تا طبقه منفی دو سقوط می کند.

وی ادامه داد: این حادثه در برج مسکونی واقع در محدوده همت غرب مقابل شهرک شهید باقری اتفاق افتاد.

ملکی از فوت پسر نوجوان در حادثه سقوط از چاهک آسانسور خبر داد و اظهار کرد: پس از اینکه نیروهای سازمان آتش نشانی این نوجوان را از چاهک آسانسور خارج کردند مشخص شد که وی جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: بر اساس اعلام نیروهای سازمان زمانی که این نوجوان در آسانسور حضورداشته برق آسانسور قطع شده و وی در میان طبقه چهار و پنج گیر می افتد ودر نهایت نیز پس از سقوط جان خود را از دست می دهد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال