بیمه وام مسكن برای چیست؟


به گزارش صبحانه، بااینکه بخش اعظم بیمه نامه شخص ثالث برای جبران خسارات بدنی طرف ثالث می باشد اما بین خودروهای مختلف حق بیمه های مختلفی وجود دارد. چرا؟
علت میزان ریسكی است كه هر خودرو دارد مثلا قدرت موتور خودرو 4 سیلندر با 6 سیلندر متفاوت می باشد.
 

بیمه وام مسكن برای چیست؟
 
البته بهتر است این سوال را از بانک سوال بفرمایید. ولی به احتمال زیاد بیمه وامها برای این است که اگر وام گیرنده خدای نکرده فوت نماید، بانک بتواند پولش را از بیمه بگیرد.
 

بیمه شخص ثالث پژو پارس با 3 سال تخفیف چقدر می شود.ممنون
 

 در صورتیكه از كوپن بیمه استفاده نكرده باشید برای 3 سال 15% تخفیف به شما تعلق می گیرد.


من راننده مقصر در تصادف بودم و15درصد نقص عضو دائم(به تایید پزشك بیمه) پیدا كردم می خواهم ببینم سقف پرداختی بیمه به بنده چه مبلغی می باشد؟

 
سقف پرداخت بیمه به میزان تعهدی است كه در بیمه نامه نوشته شده و به شما فروخته است.


با اهدای سلام من یه بیمه عمر و پس انداز از بیمه آسیا در 6 سال پیش اقدام كردم 10 ساله . پس از ٣ سال دیگر اقدامی نكرده و ماهیانه پرداخت ننمودم . تكلیف پرداختها و خدمات بیمه برای همان مدت چگونه و چیست ؟ با تشكر
 

 
شما باید به شرایط بیمه نامه خود رجوع نمایید ولی می توانید بیمه نامه خود را بازخرید و براساس جدولی كه به شما تحویل شده مبلغی دریافت نمایید و یا با شركت بیمه توافق كرده و بیمه نامه را ادامه دهید.
 
سلام چرا در ایران سوابق بیمه ای اتومبیل به شخص راننده وصل نیست و متصل به اتومبیل است؟ تکلیف بنده که N سال تخفیف بیمه دارم و با فروش اتومبیل تخفیفات مذکور برایم سوخت شده و با خرید اتومبیل نو دیگری کل حق بیمه را بدون تخفیف محاسبه میکنند چیست؟

 
طبق قانون جدید شخص ثالث شما می توانید سوابق خود را به اتومبیل جدیدتان انتقال دهید. در صورتیکه شرکت بیمه قبول نکرد برای اعلام شکایت می توانید با بیمه مرکزی تماس بگیرید.
 


با سلام ،به عرض می رساند من بر اثر تصادف با خودروی دستم از ناحیه مچ شکسته است. پرونده در جریان دادرسی است میخواستم بدانم با توجه به عمل جراح و پلاتین بکار رفته ، چقدر دیه به من تعلق میگیرد، متشکرم.
میزان دیه توسط قاضی دادگاه تعیین می شود و شركت بیمه ویا پزشكی قانونی به طور تقریبی میزان دیه را بیان می نمایند.
 

سلام من مهندس معدن هستم، آیا بیمه نامه ای هست که من را در قبال خطرات مسئولیت تحت پوشش قرار دهد؟ اگر وجود دارد با چه هزینه ای؟ متشکرم.
 

مدیریت مجموعه شما می تواند بیمه نامه مسولیت خریداری نماید. قیمت با توجه به ریسك قابل محاسبه است.


آیا بیمه هست كه دندانپزشكی و اینمپلنت را هم تحت پوشش بیمه بكند؟

 
بیمه تكمیلی خدمات دندانپزشكی را نیز تحت پوشش قرار می دهند.
 

با سلام ، آیا بازنشستگان دانشگاه پیام نور هم می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند. با تشکر

 
بیمه تكمیلی برای هیچ فرد یا گروهی محدودیت ندارد. اگر سازمان اقدام نماید به صورت گروهی امكان مساله وجود دارد. براساس قانون جدید بیمه تكمیلی به صورت انفرادی نیز امكان پذیر است.

http://sobhanehonline.com/fa/news/111836

http://sobhanehonline.com/fa/news/112009

http://sobhanehonline.com/fa/news/112161


http://sobhanehonline.com/fa/news/112258

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال