رئیس ترک گروژنی: نمی خواهیم پشت صحنه فوتبال بازی کنیم!


رئیس ترک گروژنی: نمی خواهیم پشت صحنه فوتبال بازی کنیم!

سرپرست باشگاه ترک گروژنی اتهامات رسانه‌های روسی مبنی بر دخیل بودن مسائل غیرورزشی در نتیجه بازی هفته دوازدهم این تیم در لیگ برتر کشور روسیه برابر اورال را رد کرد.

تصویر و عکس   سرپرست ترک گروژنی: نمی خواهیم پشت پرده ورزش فوتبال بازی کنیم!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، تیم ترک گروژنی در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر کشور روسیه در منزل تیم اورال با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید و همین مسئله سبب شد تا رسانه های روسی مسائل پشت پرده را عامل خلق چنین نتیجه ای آگاهی بدارند. نظرسنجی های رسانه های ورزشی این کشور نیز حاکی از آرای بالای ۷۰ درصدی هواداران ورزش فوتبال کشور روسیه به غیر نرمال بودن نتیجه ملاقات تیم های اورال و ترک گروژنی است.

در این میان ماگومد داودوف، سرپرست باشگاه ترک گروژنی با رد این اتهامات نقل کرد: ما نمی خواهیم در پشت پرده ورزش فوتبال کنیم. نمی شود که لغزشات نرمال بازیکنان یک تیم را به دخیل بودن مسائل غیرورزشی ربط دهیم. پوشانیدن چنین اتفاقاتی ممکن نیست و مقررات و سازمان هایی برای اثبات اتهامات مطرح شده حضور دارند.

سرپرست تیم ولادت محمدی در خاتمه بیان داشت: ترک گروژنی درپی ورزش فوتبال پشت پرده نیست و از بازیکنان بسیار جاه طلب و محترمی برخوردار هستیم.

داودف در انتها اخبار رسانه های ورزشی کشور روسیه مبنی بر وارد شدن به اطاق قضاوت بعد از انتها بازی خانگی هفته یازدهم لیگ برتر کشور روسیه برابر روبین کازان را رد کرد. در این بازی پربرخورد و حاشیه ای یاران ولادت محمدی با نتیجه سر بر یک به پیروزی رسیدند.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: شهسوار ن.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بکوش خواجه و از عشق بی‌نصيب مباش
««« »»»
که بنده را نخرد کس به عيب بی‌هنری

رئیس ترک گروژنی: نمی خواهیم پشت صحنه فوتبال بازی کنیم!

TT / 77 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال