کلوزه کفش هایش را آویزان کرد


کلوزه کفش هایش را آویزان کرد

مهاجم آلمانی سابق تیم ورزش فوتبال لاتزیو به زمان بازیگری خود پایان داد تا خودش را برای بازگشت به جهان ورزش فوتبال به عنوان یک مربی تهیه کند.

تصویر و عکس   کلوزه کفش هایش را آویزان کرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد و به نقل از ESPN، میروسلاو کلوزه به طور مجلسی به زمان بازیگری خود پایان داد تا برای شروع زمان مربیگری اش تهیه شود.

کلوزه که دو سال پیش درپی فتح جام جهانی ۲۰۱۴ و مبدل شدن به خوب ترین گلزن تاریخ جام جهانی با تیم ملی کشور آلمان وداع کرد، فصل تابستان سال جاری لاتزیو را رها کرد و از آن زمان تا کنون بدون تیم بود. او حالا در سن ۳۸ سالگی بر آن شده است که به زمان هنرپیشگی اش پایان دهد و خودش را برای پیوستن به دیگر بازیکنان باتجربه ای که وارد وادی مربیگری شدند، تهیه کند.

کلوزه که در زمان هنرپیشگی اش برای تیم های همچون هامبورگ، کایزرسلاترن، وردبرمن، بایرن مونیخ و لاتزیو توپ زده است، با ۷۱ گلی که در ۱۳۷ بازی اش برای تیم ملی کشور آلمان به ثمر رساند، خوب ترین گلزن تاریخ ژرمن ها به حساب مییاید.

در پیامی که در صفحه توییتر انجمن ورزش فوتبال کشور آلمان قرار گرفته است، خلال تأیید خبر بازنشسته شدن کلوزه، از شرکت او در کلاس های تعلیمی این انجمن برای کسب مدرک مربیگری گزارش شده است.

وداع کلوزه در حالی انجام شده است که تا یکی دو ماه پیش برخی رسانه ها ادعا کردند لاتزیو ایستگاه انتهاای زمان بازیگری این بازیکن کشور آلمان نخواهد بود.

*************************

مسئول متن : سارا ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون پياله دلم از توبه که کردم بشکست
««« »»»
همچو لاله جگرم بی می و خمخانه بسوخت

کلوزه کفش هایش را آویزان کرد

TT / 84 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات