افشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویر


افشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویر

 

زنی که در فروشگاهی مشغول خرید بود ناگهان با  یک مرد و دخترش و کودک آزاری بی رحمانه ی این مرد روبرو شد .به گزارش پاتوق-90 مرد بیرحم موی سر دخترش را به چرخ خرید بسته بود و او را همه جا میکشید و میبرد ! از زن ا این پدر که بچه خود را در فروشگاه  آزار مي‌داد، عکس گرفت.این اتفاق در تگزارس روی داد.

 

به گزارش پاتوق-90 ماجرا ازین قرار بود که  اريکا برچ در يکي از فروشگاه‌هاي تگزاس در حال خريد کردن بود که با صحنه‌اي دردناک از يک پدر و دختر روبرو شد و از آن عکس گرفت.

 

افشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویرافشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویر

 

در اين فروشگاه پدري که در حال خريد کردن بود، موهاي دخترش را به يک چرخ دستي خريد بسته است و بدون توجه به التماس‌هاي دخترش او را در اطراف فروشگاه به اين طرف و آن طرف مي‌کشد و به خريد خود ادامه مي‌دهد.

 

افشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویرافشای کودک آزاری پدر بیرحم در فروشگاه +تصاویر

خانم برچ بعد از اينکه اين تصاوير را در فروشگاه گرفت بلافاصله به اداره پليس رفت و از مرد مذکور شکايت کرد و نيروهاي پليس حالا به دنبال اين فرد هستند تا او را دستگير کنند.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

سایه هولناک انتقام زندانیان بر سر ناپدری ستایش

 

کودک آزاری دیگر در تهران عکس و جزئیات

 

 

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال