آباد: آنهایی که اسناد محرمانه را منتشر کردند بگویند ادعایشان دروغ بود


آباد: آنهایی که اسناد محرمانه را منتشر کردند بگویند ادعایشان دروغ بود

عضو شورای اسلامی تهران بزرگ با بیان این که برخی اشخاص در بحث واگذاری املاک شهرداری به بعضی اعضای شورای تهران بزرگ دروغ‌های نجومی را وارد کرده‌اند، گفت: شورای شهر گلچین مردمان منصوب می‌شود و تمامی اتهام‌های وارد شده دشنام است.

تصویر و عکس   آباد: آنهایی که اسناد محرمانه را انتشار دادند بگویند ادعایشان دروغ بود

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد، معصومه آباد در سیصد و دومین نشست شورای اسلامی تهران بزرگ بعد از اظهارات محمدباقر قالیباف و در پاسخ به برخی سوالهای مطرح شده اظهار کرد: ما برای حل معضلات مردمان آمده ایم و گلچین مردمان به حساب مییاییم؛ این اتهامات دشنام و نادرست به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی اضافه کرد: بنده هنوز از اتهامات مطرح شده تلخ کام هستم؛ آگاهی نمیدارم آبرو از چه جنسی است؟ هنوز مردمان به بنده پیام می دهند و این مکان تاسف دارد که حیثیت من و اعضای شورای شهر برنمی گردد.

عضو شورای اسلامی تهران بزرگ با بیان این که برخی اشخاص در بحث واگذاری املاک شهرداری به دروغ های نجومی توجه کردند، تصریح کرد: آن خبرنگاری که اطلاعات محرمانه را دریافت و منتشر کرده اعداد و ارقام بسیار بالایی را نشر داد و این مکان پرسش دارد.

آباد یاد آوری کرد: در بدو بوجود آیی مسئله واگذاری املاک شهرداری با ۷ نفر از اعضا حرف زدم و تاکید داشتم تا جلوی این فرد را بگیرند اما هیچ کس اظهارنظری درباره آشنا بودن با او به انجام نرساند و فقط همه همدردی کردند؛ خدا کند این مسئله از داخل شورا بوجود نیامده باشد.

وی با ابراز تاثر از تهمت های صورت گرفته در رابطه با واگذاری املاک شهرداری به خود و خانواده اش گفت: به بنده و خانواده ام رحم کنید؛ شما من را نشانه نگرفته اید بلکه عقبه جامعه ایثارگری را نشانه گرفتید؛ لااقل با ما این کار را نکنید؛ بنده پدرم وزیر نیست بلکه در زندان ها عمرم را سپری کردم؛ این آبرو بود که ریخته است آب جوی عدم.

عضو شورای اسلامی تهران بزرگ با بیان این که اعضای شورای شهر باید در خصوص اتهامات مطرح شده نامه ای را آماده کنند، گفت: اعضای شورای شهر برای حفظ شأن شورا نامه ای را بنگارند و به مردمان اطلاع دهند که تمام گفتمانهای مطرح شده دروغ و تهمت است.

آباد خطاب به کسانی که اسناد محرمانه را انتشار داده اند، اظهار کرد: به مردمان بگویید دروغ بود، چنانچه سیاسی نیستید و جریان سازی بوجود نیامده به چه دلیل ساکت نشسته اید و تبسم میکنید؛ قرار عدم در شورای شهر سیاسی سخن بگوییم؛ خوب تر است برای عزت شورا سیاسی عمل نکنیم.

**************************************

مسئول متن : فريبا آ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازپرسيد ز گيسوی شکن در شکنش
««« »»»
کاين دل غمزده سرگشته گرفتار کجاست

آباد: آنهایی که اسناد محرمانه را منتشر کردند بگویند ادعایشان دروغ بود

TT / 104 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال