تقی پور: مردم انتظار حرف حق دارند نه شایعه، تهمت و افترا


تقی پور: مردم انتظار حرف حق دارند نه شایعه، تهمت و افترا

عضو شورای اسلامی تهران بزرگ با نقد از انتشار برخی اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری توسط برخی اعضای شورا، گفت: مردمان انتظار حرف حق را دارند نه این که خبر، تهمت و افترا علیه مسئولان و مدیران شهری انجام شود.

تصویر و عکس   تقی پور: مردمان انتظار حرف حق دارند نه خبر، تهمت و افترا

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد، رضا تقی پور در سیصدودومین نشست شورای اسلامی تهران بزرگ و پس از گفتمانهای مطرح شده شهردار تهران و سوالهای مطرح شده بیان کرد: از گفتمانهای مطرح شده توسط شهردار تهران قدردانی می کنیم و دلواپسی اذهان عمومی که سایه سنگینی بر فعالیت شورا انداخته و به خاطر تهمت ها و افتراها توسط برخی اعضا انجام شده مکان تاسف دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم موضوعات مطرح شده در زمینه واگذاری املاک شهرداری هرچه زودتر انتها کشف کند به این علت که مردمان از ما انتظار خدمت منتقل کنی را دارند؛ مردمان انتظار حرف حق را دارند نه این که خبر، تهمت و افترا علیه مسئولان ومدیران شهری انجام بشود.

عضو شورای اسلامی تهران بزرگ با نقد از رفتار برخی اعضای شورای تهران بزرگ نسبت به بحث واگذاری املاک شهرداری گفت: متاسفانه این مسئله غذا برای بیگانگان شد و این مکان تاسف دارد که بعضی دوستان به رسانه های بیگانه چشم می دوزند و حتی توجهی کوچولو به صداوسیما و رسانه های داخلی ندارند بلکه غذا را برای رادیوهای بیگانه فراهم می کند.

تقی پور خطاب به منتشرکنندگان اسناد محرمانه واگذاری املاک شهرداری بیان کرد: حرف بی مبنا زدن و اتهام افکنی به هیچ عنوان صحیح نیست، شما که هرچه آگاهی میداشتید در اختیار دیگران قرار دادید و از اطلاعات محرمانه، دروغ و خبر پرهیز نکردید؛ لااقل از مردمان و اعضای شورا بابت غلط به انجام رسانده عذرخواهی کنید.

وی اضافه کرد: این عضو شورا که اسناد محرمانه را انتشار داده چنانچه قوه قضائیه و نظام را قبول دارد باید اسناد را به قوه قضائیه پیشنهاد کند و چنانچه هم قبول ندارد که مسئله چیز دیگری است.

عضو شورای اسلامی شهر تهرانتصریح کرد: خوب تر است دوستان به سایر دوستانشان پیشنهاد دهند اطلاعات فیش های نجومی را به قوه قضائیه بدهند، البته این فیش های نجومی حسابش از مدیران خدوم دولتی جدا است.

نظرات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: بهدخت ظ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما
««« »»»
آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

تقی پور: مردم انتظار حرف حق دارند نه شایعه، تهمت و افترا

TT / 91 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال