حکیمی پور قبل از انتشار در رسانه ها هیچ لیستی به هیئت رئیسه نداده بود


حکیمی پور قبل از انتشار در رسانه ها هیچ لیستی به هیئت رئیسه نداده بود

سرپرست شورای اسلامی تهران در پاسخ به توضیحات حکیمی‌پور مبنی بر این که نامه لیست اعضای دریافت‌کننده املاک شهرداری را به هیئت رئیسه داده است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و مرد حکیمی‌پور پس از پخش، این نامه را ارائه کرد.

تصویر و عکس   حکیمی پور پیش از پخش در رسانه ها هیچ لیستی به هیئت رئیسه نداده بود

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد، مهدی چمران در سیصدودومین نشست شورای اسلامی تهران و پس از توضیحات حکیمی پور مبنی بر این که لیست محرمانه املاک واگذاری شهرداری را به هیئت رئیسه پیشنهاد کرده است، اظهار کرد: هیچ لیستی پیش از پخش توسط رسانه ها به ما ارائه نشده است و پس از پخش نامه این لیست معلوم شد.

وی خطاب به حکیمی پور ادامه داد: شما یک بحث اتفاق نیفتاده را به ثبت رسانده شده فرض کردید و پس از آن جواب ما را داده اید، در صورتی که این نامه پس از پخش به دست هیئت رئیسه رسید.

سرپرست شورای اسلامی تهران تصریح کرد: حتی بنده به شما نقل کردم که نامه مربوط به سازمان بازرسی نیست بلکه نامه یکی از بازرسین بوده است.

____________________________________

تهیه و تدوین: اردشير ظ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کلک زبان بريده حافظ در انجمن
««« »»»
با کس نگفت راز تو تا ترک سر نکرد

حکیمی پور قبل از انتشار در رسانه ها هیچ لیستی به هیئت رئیسه نداده بود

TT / 49 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال