برنامه های مترو تهران در روز ۱۳ آبان


برنامه های مترو تهران در روز ۱۳ آبان

قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو شهر تهران از ارائه خدمات گوناگون به شرکت کنندگان راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه گزارش کرد.

تصویر و عکس   برنامه های مترو شهر تهران در روز ۱۳ آبان ماه

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین المللی شرکت بهره برداری راه آهن شهری شهر تهران و حومه، علی عبدالله پور خلال بزرگ داشت روز دانش یاد گیر و روز ملی مجادله با استکبار بین المللی بیان داشت: شرکت بهره برداری مترو شهر تهران در این روز آماده ارائه خوب ترین خدمات به شرکت کنندگان در راهپیمایی است و بدین منظور تردد مسافران در ایستگاه ها به صورت لحظه ای رصد و در صورت احتیاج قطارهای شگفت انگیز فرستاده خواهد شد.

وی با بیان این که ایستگاه طالقانی در خط یک مترو شهر تهران تا ساعت ۱۰ صبح فعال است اضافه کرد: با شروع مهمانی راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه وارد شدنی ایستگاه طالقانی به منظور برقراری نظم بیشتر بسته خواهد شد تا مهمانی به صورت مخصوص و با وجود مردمان و دانش آموزان به انجام رسانده شود.

عبدالله پور با بیان این که پذیرش مسافر در ایستگاه طالقانی با انتها مهمانی از سر گرفته می شود تصریح کرد: در این ساعات مردمان قادر هستند از ایستگاه های پیش و پس از ایستگاه طالقانی برای رسیدن به مهمانی بهره گیرند.

وی در ادامه به برنامه های فرهنگی مترو به عالیت ۱۳ آبان ماه اشاره کرد و گفت: جو سازی های متناسب با روز ملی مجادله با استکبار بین المللی در ایستگاه های مترو انجام شده و تبلیغات و خبر دهی هایی هم در خصوص مهمانی ١٣آبان در درون واگن ها صورت می گیرد.

قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو شهر تهران اضافه کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده، مخصوص برنامه هایی در ایستگاه های مترو اجرا می شود که از آن جمله می توان به اجرای زنده گروه های سرود انقلابی دانش آموزان در ایستگاه های عمده و پردد مترو اشاره کرد.

وی گفت: در ایستگاه مترو طالقانی نیز گروه آقایان نقره ای با بحث انقلاب اسلامی برنامه اجرا خواهند کرد.

عبدالله پور همچنین عنوان کرد: در این ایام نمایشگاه های تصویر و عکس با عناوین ایالات متحده در کلام آیت الله روح الله خمینی(ره) و ولی امر مسلمین و معترضین به سیاست های امریکایی در ایستگاه های گلچین به انجام رسانده میشود.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد-

تهیه کننده: مژگان ث.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می ده که گر چه گشتم نامه سياه عالم
««« »»»
نوميد کی توان بود از لطف لايزالی

برنامه های مترو تهران در روز ۱۳ آبان

TT / 123 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال