استقلال، پر امتیاز ترین تیم دهه ۹۰ جام حذفی :: ورزش سه


استقلال، پر امتیاز ترین تیم دهه ۹۰ جام حذفی :: ورزش سه

استقلال شهر تهران که با برد برابر مس به مرحله یک هشتم صعود کرد، در تمام سال های دهه ۹۰ خوب ترین تیم جام حذفی کشور بوده است.

تصویر و عکس استقلال، پر امتیاز ترین تیم دهه 90 جام حذفی :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، استقلال که در تاریخ جام حذفی با رسیدن به ۱۰ بازی فینال وکسب ۶ قهرمانی پر افتخارترین است ،در دهه ۹۰ هم کامیابتر از همه تیم ها بوده است.

استقلال در جام حذفی سال ۸۹ که به بهار ۹۰ رسید ،به نیمه نهایی رسید اما برابر ملوان بازنده شد تا بازی فینال را از دست بدهد.

استقلالی ها در جام حذفی سال ۱۳۹۰ به بازی فینال مسابقات رسیدند، در ضربات پنالتی قادر بودند شاهین بوشهر را غلبه کرده و قهرمان جام حذفی شوند .

در سال ۱۳۹۱ استقلال به نیمه نهایی رسید ودر نیمه نهایی تنها برابر سپاهان در ضربات پنالتی باخت و قهرمانی را این طوری از دست داد .

در سال ۱۳۹۲ استقلال بار دیگر به نیمه نهایی رسید واین بار در نیمه نهایی برابر مس بازنده شد و صعود به بازی فینال را از دست داد .

در سال ۱۳۹۳ تیم استقلال برابر ذوب آهن در میان ۸ تیم یک چهارم وجود یافت و در ضربات پنالتی برابر ذوب آهن بازنده شد .

در سال ۱۳۹۴ یعنی در سال گذشته استقلال به بازی فینال رسید و بار دیگر در ضربات پنالتی بازنده شد .

**استقلالی ها در سال های اخیر برابر سپاهان و ذوب آهن(۲بار ) در ضربات پنالتی باخته اند و تنها یک بار برابر شاهین بوشهر در مراحل بالایی جام حذفی برنده بوده اند .هیچ تیمی به اندازه استقلال در مسابقات ورزش فوتبال جام حذفی در این مقطع موفق نبوده است!

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد —

نگارش از : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من کز وطن سفر نگزيدم به عمر خويش
««« »»»
در عشق ديدن تو هواخواه غربتم

استقلال، پر امتیاز ترین تیم دهه ۹۰ جام حذفی :: ورزش سه

TT / 37 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال