گزارش آخرین آرای کمیته انضباطی :: ورزش سه


اعلام آخرین آرای کمیته انضباطی :: ورزش سه

کمیته انضباطی فدراسیون ورزش فوتبال آرای خود را در خصوص لیگ برتر فوتسال و لیگ دسته دوم و سوم ورزش فوتبال اعلام کرد.

تصویر و عکس اعلام واپسین آرای کمیته انضباطی :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون ورزش فوتبال، کمیته انضباطی رأی‌های خود را در خصوص تیم‌های مخلتف لیگ دسته دوم و دسته سوم ورزش فوتبال و لیگ برتر فوتسال صادر کرد.

لیگ برتر فوتسال:

ملاقات تیم‌های لبنیات ارژن فارس و یاسین پیشرو قم به انجام رسانده شد. هادی بهرامی، مربی دروازه‌بانان تیم یاسین پیشرو قم درمیان دو نیمه در سکوی تماشاگران حاضر بود که به هنگام خروج داوران به آنها توهین کرد. وی طبق بند ۴ ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به دو نشست محرومیت از همراهی تیم خود و توجه کرد ۵ میلیون ریال جریمه انتقادی محکوم شد.

علی لطفی، مربی تیم لبنیات ارژن فارس به خاطر دادخواهی به داور و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد از سوی کمیته انضباطی با تذکر کتبی مواجه شد.

حمیدرضا کمالی، سرمربی تیم ارژن فارس نیز به خاطر بهره گیری از الفاظ نامناسب داور بعد از انتها رقابت به توبیخ کتبی و توجه کرد ۵ میلیون ریال جریمه انتقادی شد.

لیگ دسته دوم:

*بازی تیم‌های کارا شیراز و شهرداری تبریز به انجام رسانده شد و از سوی مهدی جلودارزاده، مربی تیم کارا شیراز تخلفاتی مبنی بر دادخواهی به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی از سوی کمیته انضباطی مواجه شد.

*رقابت تیم‌های کارون اروند خرمشهر و فولاد نوین اهواز به انجام رسانده شد. علی خضری حمادی، مربی تیم فولاد نوین اهواز به خاطر دادخواهی و توهین به داوران و رفتار زننده با مدد داور از بازی اخراج شد. وی به سه نشست محرومیت از همراهی تیم خود و به توجه کرد ۵ میلیون ریال جریمه محکوم است.

یدالله راستگوای به خاطر وارد شدن به زمین بازی بدون مجوز داور که منجر به اخراجش شد از سوی کمیته انضباطی با تذکر کتبی مواجه شد.

حبیب آخدریان، سرمربی تیم فولاد نوین اهواز بعد از انتها رقابت اقدام به ناسزا، توهین و تحدید داوران کرد. وی به سه نشست از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه انتقادی توجه کرد کند.

لیگ دسته سوم:

*ملاقات تیم‌های آسایش طوس مشهد و استقلال جوان خان بین گلستان به انجام رسانده شد. تیم آسایش طوس مشهد به خاطر داشتن ۵ بازیکن هشداری باید ۱۰ میلیون ریال جریمه انتقادی توجه کرد کند.

امیر حیدر رئیس، مدد مربی تیم آسایش طوس مشهد به خاطر اعتراضات مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

*رقابت تیم‌های آبیدر سنندج و کاویان نقده برگزار و از سوی اسماعیل رزم، مربی تیم کاویان نقده تخلفاتی مبنی بر توهین داور از سوی وی رخ داد. این مربی به یک نشست از همراهی تیم و توجه کرد ۳ میلیون ریال جریمه انتقادی محکوم است.

کامیار بادسار، بازیکن تیم کاویان نقده به داور این ملاقات توهین کرد. وی سه نشست از همراهی تیمش محروم است و باید ۵ میلیون ریال جریمه انتقادی توجه کرد کند.
کلیه آرای انضباطی فوق حتمی اعلام شد.

————————————————–

نگارنده : شايان ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با که اين نکته توان گفت که آن سنگين دل
««« »»»
کشت ما را و دم عيسی مريم با اوست

گزارش آخرین آرای کمیته انضباطی :: ورزش سه

TT / 120 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال