در برنامه ششم توسعه اموال منقول و غیر منقول باید زیر پوشش خدمات بیمه قرار گیرد


در برنامه ششم توسعه اموال منقول و غیر منقول باید زیر پوشش خدمات بیمه قرار گیرد

خبرگزاری فارس: در برنامه ششم توسعه اموال منقول و غیر منقول باید زیر پوشش خدمات بیمه قرار گیرد

معاون نو سازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور نقل کرد: در برنامه ششم توسعه تمام دستگاه‌ها باید اموال منقول و غیر منقول خود را زیر پوشش خدمات بیمه گذارند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اراک، محمد فرید لطیفی ظهر امروز در نشست هماهنگی ازدیاد ضریب نفوذ بیمه منازل مسکونی درمقابل مخاطرات نرمال در استانداری مرکزی بیان کرد: فرهنگ سازی در زمینه پوشش بیمه ای یکی از لازمترین احتیاج های امروز کشور است که باید در این زمینه با جدیت گام برداشته شود.

وی تصریح کرد: تقویت فرهنگ پوشش بیمه ای از الزاماتی است که باید در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد.

معاون نو سازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به این که خدمات شرکت های بیمه ای قادر هست جبران کننده خسارت ها باشد، نقل کرد: شرکت های بیمه ای کشور سالانه ۴ هزار میلیارد ریال خسارت و مدد بلاعوض به مردمان توجه کرد می کنند.

لطیفی بیان داشت: متاسفانه پیش از اجرای سبک بیمه اماکن مسکونی دولت باید خسارت های ناشی از حوادث نرمال را به واحدهای خسارت نگاه کرده توجه کرد می کرد، اما با اجرایی شدن این سبک مخارج های ناشی از خسارات توسط بیمه توجه کرد می شود.

وی تقویت حوزه جلو گیری را اصلیترین رویکرد سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد و بیان داشت: هم اکنون تشکیل سازمان بحران در قانون در حال نهایی شدن است که بر اساس بندهای این سازمان ظرف پنج سال هیچ گونه توجه کرد خسارت از منابع مالی دولت انجام نخواهد شد.

***لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد***

نگارش توسط: فرخ ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی يافت
««« »»»
کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را

در برنامه ششم توسعه اموال منقول و غیر منقول باید زیر پوشش خدمات بیمه قرار گیرد

TT / 53 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال