لزوم اجرای مصوبات شورا برای پروژه سبزه میدان زنجان


لزوم اجرای مصوبات شورا برای پروژه سبزه میدان زنجان

خبرگزاری فارس: ضرورت اجرای مصوبات شورا برای برنامه سبزه‌میدان زنجان

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر لحاظ شدن ملاحظات مربوط به برنامه سبزه‌میدان زنجان نقل کرد: این برنامه برای شهر و شهروندان زنجانی اهمیت دارد و باید مصوبات موجود برای این برنامه عملیاتی شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، سعید امیدی پس از ظهر امروز در نشست علنی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به مطرح شده بحث پدافند غیر عامل از بیش از یک دهه گذشته در کشور بیان کرد: هدف از اجرای سبک پدافند غیر عامل مصون سازی و ارتقای پایداری ملی، کاهش زیان پذیری و امکان تداوم خدمات منتقل کنی در شرایط تحدید، بحران و تجاوز خارجی است، که علی‌القاعده ملاحظات و الزامات مربوطه را در مدیریت احتیاج دارد.

وی با تاکید بر تبیین اهمیت پدافند غیر عامل به عنوان یک راه‌کار کاربردی افزود: آسایش دادن به شهروندان در مواقع ضروری، و پیش‌بینی‌های مورد احتیاج در مواقع ضروری در بوستان‌ها برای اسکان موقت، پایگاه‌های مدیریت بحران مانند تخلیه و انباشت آوار آپارتمان، بیمارستان سیار و مکان انباشت دارو و خوراکی باید در این محل‌ها مد نگاه قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به وقوع زلزله ۴.۲ ریشتری در هفته گذشته اشاره و تصریح کرد: باید متوجه بود که آیا واقعا آمادگی ضروری در صورت بالا بودن ریشتر زلزله در سطح استان حضور دارد، به این علت که اگه هر چه قدر هم نیمه پر لیوان را متصور باشیم باز هم باید بحث را مهم شماریده به دو حوزه پدافند غیر عامل و مدیریت بحران توجه جدی شده و برای اصلاح ساختارها در بودجه سال ۹۶ توجه ضروری صورت گیرد.

امیدی به ابلاغیه ۱۸ برج مرداد سال ۹۵ در رابطه با برنامه سبزه‌میدان اشاره و تاکید کرد: بر اساس این مصوبه قرار بود که این برنامه به صورت پیمانکاری عملیاتی شود که انتظار می‌رفت تا کنون مرحله پخش آگهی آن به صورت ۲۵ درصد انتقادی و ۷۵ درصد تهاتر صورت گیرد، ولی با گذشت این مدت هنوز این مصوبه اجرا نشده است.

وی با تاکید بر اهمیت برنامه سبزه‌میدان برای شهر و شهروندان زنجان ادامه داد: باید برای شروع عملیات اجرایی این برنامه طبق مصوبات موجود اقدام شود تا حداقل اقدامات صورت گرفته در آن ملموس باشد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به اجرای پروژه‌های عمرانی متعدد در سطح شهر زنجان اشاره و تاکید کرد: باید برای پیگیری جدی این برنامه با حضور معضلات تقدیر شود و اگه عملیات اجرایی با همین روند ادامه کشف کند، برنامه در موعد مقرر به انتها می‌رسد.

امیدی به نزدیک بودن شروع فصل برودت اشاره کرد و افزود: با توجه به تکمیل بودن گرمخانه شهر زنجان باید پیش از فرارسیدن فصل برودت نسبت به تجهیز و رفع نواقص این جا اقدام شود تادر صورت ضروری به کار گرفته شود.

وی به ول شدن آپارتمان نیمه کاره دربرابر ورزشگاه ۱۵ برج خرداد شهر زنجان اشاره کرد و نقل کرد: شهرداری باید نسبت به تکمیل این آپارتمان اقدام ضروری را به انجام رساند، به این علت که برای تکمیل این آپارتمان بودجه لحاظ شده است و از طرفی تاریخچه این آپارتمان و معضلات ناشی از نیمه کاره بودن آن باید ملاحظه شود.

***براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: پريناز ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشقان زمره ارباب امانت باشند
««« »»»
لاجرم چشم گهربار همان است که بود

لزوم اجرای مصوبات شورا برای پروژه سبزه میدان زنجان

TT / 109 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات