جزئیات کشف ۱۱۰ کیلوگرم تریاک در زینبیه اصفهان


جزئیات کشف ۱۱۰ کیلوگرم تریاک در زینبیه اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: شب گذشته ۱۱۰ کیلوگرم تریاک در محله زینبیه اصفهان توسط یگان کمک نیروی انتظامی شهرستان اصفهان کشف شد.

تصویر و عکس   جزئیات کشف ۱۱۰ کیلوگرم تریاک در زینبیه اصفهان

سردار عبدالرضا آقاخانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به فعالیت مأموران نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت جامعه بیان داشت: شب گذشته ۱۱۰ کیلوگرم تریاک از باند بزرگی در محله زینبیه اصفهان توسط یگان کمک نیروی انتظامی شهرستان اصفهان کشف شد.

وی با بیان این که فرد توزیع کننده مواد مخدر غیر بومی بود، اضافه کرد: در این عملیات فرد توزیع کننده مواد مخدر توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر و ماشین او توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان این که مکشوفات مواد مخدر یکی از اهداف امر مجادله با مواد مخدر به حساب مییاید، اضافه کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۲۰ تن مواد مخدر یافته شده و شماری از قاچاقچیان موادمخدر هم دستگیر شدند.

وی از پلمپ شدن جاهای توزیع مواد مخدر در اصفهان گزارش کرد و بیان کرد: ۲۰ محله توزیع مواد مخدر تهیه کند در اصفهان معرفی و پلمپ شد که بیشتر در منازل مسکونی فعالیت داشتند.

سردار آقاخانی گفت: کشف مواد مخدر، دستگیری قاچاقچیان، معرفی و تمیز سازی محلات توزیع مواد مخدر یکی از اهداف و برنامه های اصلی در راستای مجادله با مواد مخدر بوده که هم چنان ادامه دارد.

—پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود—

تهیه از : شهران س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منال ای دل که در زنجير زلفش
««« »»»
همه جمعيت است آشفته حالی

جزئیات کشف ۱۱۰ کیلوگرم تریاک در زینبیه اصفهان

TT / 37 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال