آقا بالا سر داشتن هیچ کمکی به توسعه نمی‎کند/دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه اقدامات خود تحریف کنند


آقا بالا سر داشتن هیچ کمکی به توسعه نمی‎کند/دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه اقدامات خود تحریف کنند

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه برخی اقدامات خود تحریف کنند زیرا همان روز اول باید می‎آگاهی داشتند با گفت‌وگو با ایالات متحده نمی‏‎شود همه معضلات را از بین بریم.

تصویر و عکس   مرد بالا سر داشتن هیچ مددی به توسعه نمی‎کند/دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه اقدامات خود تحریف کنند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از یاسوج, سید محمد حسینی عصر امروز در میان دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج بیان داشت: نباید چشم انتظار صدقه ایالات متحده باشیم و باید درپی تخقق اقتصاد مقاومتی به عنوان دوای نا خوشی اقتصاد کشور باشیم.

وی عنوان کرد: کشور مصر که وقتی تکیه گاه بسیاری از کشورها بود امروز دنبال وام از سایر کشورهاست که اصلی ترین علت آن اتکا و نگاهش به سایر کشورها و توانایی‏‎ها بوده است.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت خوداتکایی و نظر به ظرفیت های درونی گفت: مرد بالا سر داشتن هیچ مددی به توسعه نمی‎کند زیرا نظر ارباب و رعیتی دارند و راهی جز تقویت مردمان نداریم و در دولت پیش به طبقات ضعیف و متوسط به طور مخصوص پرداخته شد.

حسینی با اشاره به قول‎های واهی رئیس جمهوری یازدهم در رای گیری ۹۲ اضافه کرد: حنای توپ ناکارآمدی دولت را به زمین گذشته انداختن دیگر رنگی ندارد و برای مردمان بیشتر مشابه جک شده است.

وی تصریح کرد:ریاست جمهوری حل همه معضلات از جمله آب خوردن مردمان را به رفع تحریم‎ها ربط داده است و دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه برخی اقدامات خود تحریف کنند زیرا همان روز اول باید می‎آگاهی داشتند با مکالمه با ایالات متحده نمی‏‎شود همه معضلات را از بین بریم به این علت که تاریخ ایالات متحده پر از ستم است.

این خبر در حال تکمیل است…

****با تشکر از انتخاب شما****

نگارش از : آمي‌تيس ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی خوبت آيتی از لطف بر ما کشف کرد
««« »»»
زان زمان جز لطف و خوبی نيست در تفسير ما

آقا بالا سر داشتن هیچ کمکی به توسعه نمی‎کند/دولتی‏‎ها نباید کربلا را برای توجیه اقدامات خود تحریف کنند

TT / 80 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات