بازار سهام قرمزپوش شد/ غلبه فروش بر خرید سهام


بازار سهام قرمزپوش شد/ غلبه فروش بر خرید سهام

خبرگزاری فارس: بازار سهام قرمزپوش شد/ غلبه به فروش رسان بر تهیه کرد سهام

بازار سهام امروز بازاری به نسبت کم حجم اما با ازدیاد عرضه‌های به نسبت سنگین از معامله‌گران بازار سهام مواجه بود، بازاری که امروز تلاش کرد، تا تک سهم‌ها درپی بازدهی مبتنی بر نوسان‌گیری به تکاپو بیفتد.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، شاخص کل قیمت و بازده انتقادی بورس شهر تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۱۱ آبان ماه ۹۵ با کاهش ۶۰۴ واحدی به رقم ۷۹ هزار و ۶۵۹ واحد رسید. شاخص کل هم وزن اما با ۹۲ واحد کاهش عدد ۱۵ هزار و ۷۲۷ واحد را آزمود.

امروز همچنین سهام شاخص شناور با کاهش ۶۹۳ واحدی روی رقم ۸۸ هزار و ۶۸۸ واحد ایستاد. شاخص بازار نخست اما در حالی با کاهش ۴۸۰ واحدی به عدد ۵۶ هزار و ۳۵ واحد رسید که شاخص بازار دوم با ۹۹۴ واحد کاهش به رقم ۱۷۲ هزار و ۴۵۱ واحد رسید.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) با ازدیاد ۳ واحدی عدد ۸۴۱ واحد را برای خود ثبت کرد.

براساس این گزارش امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ۶۰ واحد، تصفیه نفت اصفهان با ۵۵ واحد و معدنی و صنعتی چادرملو با ۵۴ واحد کاهش بالاترین تأثیر منفی را بر محاسبه شاخص کل بورس بنام خود به تصویب رساندند.

دربرابر معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت پتروشیمی فناوران با ۱۳ واحد، توسعه صنایع بهشهر و با ما هر یک به میزان ۵ واحد ازدیاد، بالاترین تأثیر مثبت را در برآورد این نماگر به دوش کشیدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ارزش کل معاملات امروز بورس شهر تهران به بیش از ۱۹۵.۵ میلیارد تومان بالغ شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۷۲۹ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۸۴ هزار و ۴۳۶ نوبت داد و ستد بود.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های لوله و خودرو سازی کشورمان، پتروشیمی شیراز، باما، فولاد خوزستان، بیمه کارآفرین، محصولی و خدمات صنایع نسوز توکا، بیمه سامان از سوی ناظر بازار سهام بازگشایی و دربرابر نماد معاملاتی شرکت های آ س پ، اوراق مشارکت میدکو، اوراق گواهی سپرده عام بانک جهانگردی، حق تقدم تهیه کرد سهام بانک خاورمیانه، سرمایه گذاری توکا فولاد متوقف شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد بازار سهام امروز بازاری ریزشی همسو با ازدیاد غلبه فروشندگان سهام بر خریداران اغلب واقعی بود.

بازاری که در معاملاتی کم حجم ریختن قیمت بین المللی نفت در روزهای گذشته سبب شد، تا امروز بازار سهام شاهد ازدیاد تکاپوی معامله قیمتی اغلب نوسان گیر و کوتاه نگر باشد. با این همه به چشم مییاید با توجه به حجم پایین معاملات سهام و در عین حال نبود بوجود آیی صف های به فروش رسان پایدار بورس شهر تهران خود را برای معاملاتی متعادل در روزهای آینده و در حول و حوش قیمت انتهاای تهیه کند.

-با تشکر از حسن انتخاب شما-

نگارنده: بهناز ذ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه ملامت بود آن را که چنين باده خورد
««« »»»
اين چه عيب است بدين بی‌خردی وين چه خطاست

بازار سهام قرمزپوش شد/ غلبه فروش بر خرید سهام

TT / 82 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال