خدمت جدید بانکی برای زائران اربعین/ کارت های شتاب در عراق فعال می شوند


خدمت جدید بانکی برای زائران اربعین/ کارت های شتاب در عراق فعال می شوند

سرپرست مؤسسه بانک‌های اختصاصی از مذاکرات با بانک‌های عراقی به‌منظور ارائه کارت‌های شتاب ایرانی برای انجام تهیه کرد و خدمات زائران اربعین در عراق گزارش کرد.

تصویر و عکس   خدمت تازه بانکی برای زائران اربعین/ کارت های شتاب در عراق فعال  می شوند

کوروش پرویزیان در مکالمه با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در رابطه با برنامه های نظام بانکی برای ارائه خدمت به زائران اربعین در عراق بیان داشت: مذاکراتی با عراق انجام شده تا کارت های بانکی کشورمان که عضو شتاب هستند در آن کشور نیز فعال شوند.

وی با بیان این که هم اکنون بانک مرکزی کشورمان در حال کسب اجازه های ضروری و فراهم کردن زیرساخت های ارائه کارت های شتاب کشورمان در عراق است، اضافه کرد: در صورت نهایی شدن این سبک زائران قادر هستند با بهره گیری از کارت های بانکی خود از سیستم های خودپرداز نیز وجه انتقاد استخراج کنند.

سرپرست مؤسسه بانک های اختصاصی همچنین گفت: کشورمان ترمینالهای فروشگاهی (pos) داخلی را به منظور تهیه کرد کالا و خدمات زائران ایرانی حاضر در مهمانی اربعین به عراق ارسال کرده است.

وی اضافه کرد: توافق انجام شده با عراق برای فعال شدن کارت های بانکی کشورمان در آن کشور، کوتاه مدت است و برای بلندمدت به تک قیمتی شدن ارزش دار احتیاج است.

*لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: اردوان ی.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ستاره‌ای بدرخشيد و ماه مجلس شد
««« »»»
دل رميده ما را رفيق و مونس شد

خدمت جدید بانکی برای زائران اربعین/ کارت های شتاب در عراق فعال می شوند

TT / 59 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال