درست کردن نقشه قطب فرهنگی پایتخت


تهیه نقشه قطب فرهنگی پایتخت

مدیرعامل شرکت باز سازی عباس آباد از تهیه نقشه قطب فرهنگی جهانگردی پایتخت در آینده نزدیک گزارش کرد.

بخش جهانگردی تبیان
تصویر و عکس تهیه نقشه قطب فرهنگی پایتخت

به اعلان سرزه و به نقل از تبیان از جهان مسافرت، فرامرز عظیمی با اعلام این خبر نقل کرد: نقشه جهانگردی کلکسیون اراضی عباس آباد با توجه به احتیاج هموطنان و همچنین بازدیدکنندگان خارجی در دست تهیه است و به زودی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
وی با تاکید بر این که اراضی عباس آباد شهر تهران با داشتن پهنه وسیعی از بوستان های مفهومی و بازدیدکنندگان گوناگونی که مخاطب آن هستند و در راستای توسعه بخش توریسم خود اقدام به دیزاین این نقشه کرده است، افزود: در تلاش هستیم تا با معرفی کردن هرچه خوب تر بخش های مختلف این اراضی همچون بوستان ها و برنامه هایی که در طول سال در آن ها به انجام رسانده میشود و همینطور جانمایی خدمات رفاهی، همچون سرویس های بهداشتی، غذاخوریها، پارکینگ ها و … به تأمین احتیاج بازدیدکنندگان توجه بکنیم.
عظیمی در ادامه با اشاره به تأمین پارکینگ در ناحیه جهانگردی عباس آباد یاد آوری کرد: در آینده ای نزدیک به شمار پارکینگ های موجود در این اراضی جهت رفاه حال بازدیدکنندگان اضافه خواهد شد.
وی با تاکید بر این که ایجاد فضاهایی برای توقف لوازم نقلیه، بخشی از خدمات رفاهی و همینطور تاسیسات زیربنایی شهری به حساب مییاید، نقل کرد: شمار پارکینگ ها و لزوم بهره گیری از آن در شهرهای بزرگی همچون شهر تهران بستگی مستقیمی با میزان جمعیت آن دارد. فضاهای تفریحی و تفرجی که سرانه استفاده جمعیت از آن، نسبت به جاهای دیگر بیشتر است به پارکینگ بیشتری هم احتیاج دارند.
عظیمی تاکید کرد: البته توجه به حمل و نقل عمومی و استفاده راحت و کارا از آن به مراتب خوب تر از وارد شدن ماشین های شخصی به شبکه معابر شهری است.
وی با اشاره به تامین پارکینگ در ناحیه جهانگردی عباس آباد، افزود: پارکینگ میدان فرهنگ با ظرفیتی در حدود ۳۰۰۰ خودرو در شرق اراضی و حد فاصل باغ کتاب، باغ دماوند و فلسفه، باغ ارم، کتابخانه ملی و آکادمیها و در راستای تامین احتیاج مراجعان در حال ساخت است.
مدیرعامل شرکت باز سازی عباس آباد همچنین نقل کرد: این برنامه که از آزاد راه شهید حقانی دارای دسترسی عمده است، در حال حاضر در مراحل پایانی گودبرداری و پایدارسازی قراردارد.
عظیمی تصریح کرد: دیزاین پارکینگ بر اساس احتیاج بخش های مختلف در سرلوحه فعالیت قرار گرفته و امکاناتی همچون وارد شدن و خروج راحت ماشین های عمومی، اتوبوس مسافربری، ون، تاکسی و همچنین حضور چهار کلکسیون پدافند غیرعامل و پناهگاه های چندین منظوره جهت شرایط بحرانی مد نگاه دیزاینر ها و طراحان قرار گرفته است.

— ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش از : شاهين م.

ایرانگردی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باد صبا ز عهد صبی ياد می‌دهد
««« »»»
جان دارويی که غم ببرد درده ای صبی

درست کردن نقشه قطب فرهنگی پایتخت

TT / 104 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال