صدور پروانه ساخت برای ۱۱ بازی تازه ایرانی


صدور پروانه ساخت برای ۱۱ بازی جدید ایرانی

تصویر و عکس صدور پروانه ساخت برای ۱۱ بازی تازه ایرانی

بعد از برگزاری نهمین و دهمین نشست شورای پروانه ساخت بازی‌های رایانه‌ای سال ۱۳۹۵، در مجموع برای ۱۰ بازی تازه ایرانی پروانه ساخت صادر شد.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، در نهمین نشست شورای پروانه ساخت بازی‌های رایانه‌ای در امسال از میان پنج عنوان پروانه ساخت خواست شده، پروانه ساخت ۳ بازی صادر شد. در دهمین نشست این شورا  نیز خواست پروانه ساخت ۸ بازی چک شد که با تمامی درخواست‌ها موافقت شد.

این ۱۱ عنوان عبارت‌اند از:

بازی بردیا به نویس۹ندگی مردان حمید افسری و محمدمهدی شقایقی با سبک بازی اکشن داستانیبازی ترا اسپید به نویسندگی آقای فرشاد حسین زاده با سبک بازی آنلاین استراتژیکبازی هتل پرند ۲ به نویسندگی آقای یونس کمال جو با سبک بازی ماجراجوییبازی بی نظیر پلی به نویسندگی آقای عباس اسماعیل زاده با سبک بازی استراتژیبازی نبرد دارو دسته‌ها به نویسندگی آقای سیدمحمد جمال حسینی با سبک بازی آنلاین استراتژیبازی بازگشت: دیوار اسرار به نویسندگی آقای یوسف علی پور با سبک بازی داستانیبازی پاسداری از کشورمان به نویسندگی آقای عباس بازدار با سبک بازی استراتژیبازی آرکتورس به نویسندگی آقای کیهان یعقوبیان با سبک بازی داستانی اکشن نخست شخصبازی رخنه به نویسندگی آقای حسن شکری با سبک بازی سکوبازیبازی آشامیدنی قرمز به نویسندگی آقای جواد بخش آبادی با سبک بازی داستانیبازی سین جیم به نویسندگی آقای فواد امیری با سبک بازی آنلاین

شایان توجه است متقاضیان دریافت پروانه ساخت می‌بایستی فرم مربوطه را از وب‌سایت www.EBazi.Org دریافت و حین تکمیل آن همراه با مدارک به معاونت نظارت و ارزشیابی تحویل نمایند.

__________________

تهیه و تدوین : افسانه ا.

بازی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن جا که کار صومعه را جلوه می‌دهند
««« »»»
ناقوس دير راهب و نام صليب هست

صدور پروانه ساخت برای ۱۱ بازی تازه ایرانی

TT / 41 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال