چاپ نسخه تازه کتاب صنعت بازی های کامپیوتر ای کشورمان ایران


چاپ نسخه جدید کتاب صنعت بازی های رایانه ای ایران

تصویر و عکس چاپ ورژن تازه کتاب صنعت بازی های رایانه ای کشورمان

ورژن تازه کتاب «صنعت بازی‌های رایانه‌ای کشورمان: موارد و هنرپیشگان کلیدی»، با اطلاعات ارسالی از شرکت‌هایی که برای ورژن نخست کامیاب به ارائه اطلاعات خود نشده بودند، به چاپ رسید.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، در ورژن تازه کتاب ۱۲ شرکت تولیدکننده، ۳ شرکت ناشر و ۳ شرکت ارائه‌دهنده سرویس به لیست شرکت‌ها اضافه شده‌اند.

بعد از پخش دعوت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جهت به‌روزرسانی این کتاب برای چاپ دوم، شرکت‌ها این فرصت را یافتند تا اطلاعات خود را به‌روزرسانی نموده و برای درج در ورژن تازه ارسال نمایند.

کتاب صنعت بازی‌های رایانه‌ای کشورمان توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با هدف شناسایی پتانسیل‌ها و شرکت‌های فعال صنعت داخلی به مخاطبان خارجی در جهت توسعه همکاری‌های بین‌المللی به زبان انگلیسی تدوین گردید و تا کنون در دو رویداد بین‌المللی گیمزکام ۲۰۱۶ کشور آلمان و گیم‌کانکشن ۲۰۱۶ کشور فرانسه در اختیار مخاطبان خارجی قرار گرفته است.

ورژن دیجیتالی این کتاب را می‌توانید از طریق آدرس http://www.ircg.ir/s/5a7 گیرید.

***************

تهیه کننده : آذرمهر ف.

بازی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل خسته من گرش همتی هست
««« »»»
نخواهد ز سنگين دلان موميايی

چاپ نسخه تازه کتاب صنعت بازی های کامپیوتر ای کشورمان ایران

TT / 41 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال