مجموعه های مکلف به مقابله با تحریف امام، زبان در کام فروکشیده اند/ تشکل های انقلابی دانشجویی جور برخی انقلابی های خسته و پشیمان را بکشند


مجموعه های مکلف به مقابله با تحریف امام، زبان در کام فروکشیده اند/ تشکل های انقلابی دانشجویی جور برخی انقلابی های خسته و پشیمان را بکشند

سرپرست نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: سخنانی را می شنویم که بر خلاف مسلمات و محکمات انقلاب بوده و تحریف بارز اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بشمار می رود و در کمال تعجب کلکسیون هایی که وظیفه رویارویی با تحریف امام را بر عهده دارند زبان در کام فروکشیده اند.

تصویر و عکس مجموعه های مکلف به رویارویی با تحریف امام، زبان در کام فروکشیده اند/ تشکل های انقلابی دانشجویی جور برخی انقلابی های خسته و پشیمان را بکشند

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، حجت الاسلام محمدیان سرپرست نهاد نمایندگی آیت الله خامنه ای در دانشگاه ها در نامه ای اطراف تحریف اندیشه امام به دانشجویان سر تا سر کشور در کانال خود نگاشت: متاسفانه اکنون که شمار زیادی از نسل نخست انقلاب هنوز در حال زندگی هستند، سخنانی را می شنویم که بر خلاف مسلمات و محکمات انقلاب بوده و تحریف بارز اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بشمار می رود و در کمال تعجب کلکسیون هایی که وظیفه رویارویی با تحریف امام را بر عهده دارند زبان در کام فروکشیده اند.

نوشته کامل این نامه به شرح ذیل است:

« با سلام و سپاس از فعالیت های خالصانه و مجاهدت های مومنانه شما در عرصه دانش و فرهنگ و سیاست ؛ بدون شک در تاریخ پر شکوه انقلاب اسلامی یوم الله سیزده برج آبان یکی از وجوه ممیزه ی برجسته ی اسلام انقلابی و اسلام آمریکایی است، خیزش دانشجویی پر شکوه سیزده برج آبان ۵۸ مصداقی اصلی از تبلور اسلام انقلابی ِعدالتخواهِ ظلم ستیز در تقابل با اسلام سازشکارِ و لیبرال بود، خیزشی که امامِ امت هم سو با امت ِامام آن را انقلاب دوم خواندند.

متاسفانه جریان سازش و ظلم پذیر از همان روز های افتتاحیه تسخیر لانه ی جاسوسی ایالات متحده درفش مخالفت با این ایده و عمل انقلابی را بر افراشتند و در این سال ها بنا به اقتضائات و شرایط وقتی، گاهی نجوا گونه و گاهی با صدای بلند و در تریبون های مجلسی و عمومی نگاه کرد گاه های زاویه دار خود با امام را مطرح کردند، اما از آنجایی که در این سال ها قادر نبودند از مسیر تخاصم مستقیم با دیدگاه های امام (ره ) و تخطئه آراء ایشان طرفی ببندند، چندین سالی است در مسیر تحریف اندیشه های آن عزیز مسافرت کرده گام بر داشته اند.

افرادی نیز مدعی شدند حضرت امام در سال های پایان عمرشان قصد صلح و سازش با ایالات متحده داشته اند و جز آنها هم کسی از قصد امام خبر نداشته است و به تازگی مدعیان دیگری در صحن دانشگاه ادعایی دیگر مطرح می کنند مبنی بر این که مجادله با ایالات متحده از آغاز هم جایگاهی در اندیشه ی حضرت امام (ره) نداشته است. تحریفی سخیف و ستمی بارز در حق بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران!!

متاسفم از این که عده ای در دانشگاه و در کسوت استادی و اهل علم و تحقیق که طبعا باید جایگاه ارائه مستندات و ادله باشد، بدون هیچ استدلال و سنجیده اینشکلی دربین دلها و افکار دانشجویان بذر تردید می پراکنند.

با حسن ظن باید گفت این جماعت حتی به خود زحمت یک جستجوی ساده را نمی دهند تا نگاه بکنند بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی صدها بار از نقش استکبار و در راس آن ایالات متحده صریحا سخن نقل کرده اند؛ اساسا آغاز نهضت ایشان در دادخواهی به لایحه ی اهانتبار و ضد ملی کاپیتالاسیون بود که تنها در این سخنرانی موارد زیر را اظهار فرمودند:
«- جهان آگاهی بدارد که هر گرفتارى‏ اى که ملت ایران و ملل مسلمانان دارند، از اجانب است؛ از امریکاست. ملل اسلام از اجانب عموماً و از امریکا خصوصاً متنفر است.
– تمام گرفتارى ما از این امریکاست! تمام گرفتارى ما از این اسرائیل است! اسرائیل هم از امریکاست. این وکلا هم از امریکا هستند! این وزرا هم از امریکا هستند! »(صحیفه نور، جلد ۱، صص۴۱۵ -۴۲۴)

متاسفانه اکنون که شمار زیادی از نسل نخست انقلاب هنوز در حال زندگی هستند، سخنانی را می شنویم که بر خلاف مسلمات و محکمات انقلاب بوده و تحریف بارز اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی بشمار می رود و در کمال تعجب کلکسیون هایی که تکلیف رویارویی با تحریف امام را بر عهده دارند زبان در کام فروکشیده اند .

یادمان نرفته است که مدام چشم امید امام و آیت الله خامنه ای برای حفظ آرمانها و ارزشهای انقلاب به نسل جوان انقلابی و دانشجویان بوده است لذا انتظار میرود شما عزیزان با تحقیق و تامل بیشتر و وجود مسئولانه در صحنه به روشنگری توجه کرده و مانع روایتگری های انحرافی و دشمن دوست دار از حرکت بزرگ مردمان ایران شوید.

تشکل های انقلابی دانشجویی و اجلاسهای اسلامی کلاسیک نیز مدام تأیید امام بزرگوار بر حرکت انقلابی برج آبان ۵۸ که خواری و ذلت مستکبرین و ستمگران را جلوه گر ساخت، به یاد داشته باشند و استکبارستیزی و موضع گیری استوار و انقلابی درمقابل دولت های مستکبر بویژه ایالات متحده و اسرائیل را بعنوان شاخصی استاندارد و معیار برای تداوم حرکت در مسیر درست انتخاب بکنند و حین جدا کردن خط خود از جریان تحریف گر خط امام، جور برخی انقلابی های خسته و پشیمان را بکشند.

به امید فتح قله های بهبود و اقتدار برای ملت مسلمان ایران و سرافرازی شما جوانان عزیز»

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد —

نگارنده : توانا ق.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا به خوش خبری هدهد سليمان است
««« »»»
که مژده طرب از گلشن سبا آورد

مجموعه های مکلف به مقابله با تحریف امام، زبان در کام فروکشیده اند/ تشکل های انقلابی دانشجویی جور برخی انقلابی های خسته و پشیمان را بکشند

TT / 129 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات