رهبر حزب «مردم پاکستان» وسط دعوا نرخ تعیین کرد


رهبر حزب «مردم پاکستان» وسط دعوا نرخ تعیین کرد

درحالیکه نبرد قدرت در اسلام آباد آتش افروخته است، سرپرست حزب مردمان کشور پاکستان خواستار توجه رییس وزیران به حرفهای خودش شد!

تصویر و عکس   رهبر حزب «مردمان کشور پاکستان» وسط دعوا قیمت تعیین کرد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار دفتر ناحیه ای خبرگزاری تسنیم از اسلام آباد، هنوز نوستالژی به میخ و نعل زدن حزب مردمان کشور پاکستان در جریان اعتراضات سال ۲۰۱۴ از ذهن مردمان کشور پاکستان نرفته است، سیاست های زیرکانه و هوشمندانه ای که این حزب را از زیانهای رفیق و دشمن حفظ کرد.

رهبر حزب مردمان کشور پاکستان، خوراکی بر سفره ۶۸ رنگ نواز شریف خورد و قول به پاسداری از او داد. سپس سناتورها و نمایندگان این حزب در پاسداری از معترضان سخن ها رانندگی کردند و گفت و گو ها کردند تا مبادا بعد از پیروزی احتمالی معترضان متهم به سکوت علیه ستم شده باشند!

این بار نیز بعد از اعلام «عمران خان» رهبر حزب «تحریک انصاف» مبنی بر اجتماع دادخواهی ای در دوم نوامبر انتظار مردمان کشور پاکستان را در خصوص جبهه گیری «حزب مردمان کشور پاکستان» سخنان بچه «نادر بوتو» انتها داد.

سخنانی که تنها «وسط دعوا قیمت تعیین کردن» برازنده آن است.

«بلاول بوتو» زرداری سرپرست «حزب مردمان کشور پاکستان» طی سخنانی در روز ضیافت دیوالی خطاب به نواز شریف نقل کرده بود که چنانچه رییس وزیران چهار خواسته آنها را قبول کند تمامی مشکلاتی که جلو روی خود می نگاه کند حل خواهد شد!

و این چهار حرف چه قادر هست باشد؟ چنانچه رییس وزیران کشور پاکستان زرنگی کرده و بازهم دستور طبخ ۶۸ نوع خورشت دهد تا رهبران حزب مردمان کشور پاکستان را بر سفره نشاند نیز احتمالا توافقی به دست آید و از اریکه قدرت به زیر کشیده نشود.

تاریخ پر تب و تاب کشور پاکستان ماجرا گر این داستان پرغصه است که احزاب حاکم بر این کشور فقط دو حزب بوده اند و چنانچه انقلابی ایجاد نشود این روند ادامه خواهد داشت.گاهی حزب نواز شریف و گاهی حزب بوتو.

و همکاری این دو حزب فقط بر سفره خوراکی به دست مییاید و نه مکان دیگر! هشیاری رهبران این احزاب نسبت به ایجاد ضلع سوم توانایی ای را می رساند که امکان می دارد به زوال قدرت آنان بیانجامد.

باید چشم انتظار ماند و نظاره کرد که نواز شریف زودتر پاسخ سرپرست حزب مردمان کشور پاکستان را خواهد داد یا عمران خان را! به این علت که این سیاستمدار جوان در قسمتی دیگر از سخنان خویش، خود را به عمران خان مشابه آگاهی داشته است. و بازهم جانب احتیاط را از دست نداده است.

هم نواز شریف را ظالم آگاهی میدارد و هم او را فراخوان به مذاکره با خویش می کند! هم عمران خان را مشابه خود آگاهی میدارد و هم وی را هوادار تروریسم اعلام می کند.

در سال ۲۰۱۴ عمران خان و طاهر القادری رهبر حزب «تحریک عوامی» به دنبال اعتراضات ضد دولتی خویش جلوی آپارتمانهای حکومتی کشور پاکستان حدود ۵۰ روز تحصن کردند اما مسئولان حزب مردمان کشور پاکستان هیچ موضع استواری در خصوص پاسداری از دولت یا مخالفان نگرفتند و خود را از کشمکش دور نگاه داشتند.

ماجرا هم چنان باقیست…

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: مژده ل.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روز هجران و شب فرقت يار آخر شد
««« »»»
زدم اين فال و گذشت اختر و کار آخر شد

رهبر حزب «مردم پاکستان» وسط دعوا نرخ تعیین کرد

TT / 142 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال