اتومبیل تمام الکتریکی مرسدس بنز را ببینید (۳ عکس)


خودروی تمام الکتریکی مرسدس بنز را ببینید

کارخانهٔ کنونی مرسدس بنز در شهر برمن کشور آلمان، به‌زودی مکانی برای تولید ماشین های تمام الکتریکی مرسدس خواهد شد.
وب سایت پدال: کارخانهٔ کنونی مرسدس بنز در شهر برمن کشور آلمان، به‌زودی مکانی برای تولید ماشین های تمام الکتریکی مرسدس خواهد شد.

شهر برمن کشور آلمان خانهٔ ماشین های تمام الکتریکی آیندهٔ مرسدس بنز خواهد بود. آغاز کار این برنامه با ساخت نسخهٔ محصولی سبک مفهومی تمام الکتریکی EQ خواهد بود؛ اما این SUV الکتریکی تنها محصول تمام الکترونیکی مرسدس نخواهد بود چراکه این شرکت قصد دارد در آینده طیف وسیعی از این خودروها را به تولید برساند. حتی سازندهٔ آلمانی مد نظر گیرد برای محصولات تمام الکتریکی خود مارکی مجزا تأسیس کند. نخستین محصول این برند تازه تا انتها دههٔ جاری شناسانده خواهد شد؛ اما درپی ازدیاد شمار ماشین های الکتریکی، مرسدس بنز سبک عرضهٔ ۱۰ مدل ماشین تمام الکترونیکی را تا سال ۲۰۲۵ در دست اجرا دارد که در کارخانه‌های گوناگون این شرکت در سر تا سر دنیا به تولید خواهند رسید.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ماشین تمام الکتریکی مرسدس بنز را نگاه بکنید

مرسدس بنز قصد دارد با اختصاص کارخانهٔ برمن به تولید محصولات تمام الکتریکی، هزینه‌های تولید آن‌ها را کم کند. همچنین استراتژی شرکت‌های بزرگی چون مرسدس بنز برای محصولات آیندهٔ خود بر ویژگی‌هایی چون اتصال، اشتراک‌گذاری و الکتریکی تمرکز دارد. مدیرعامل مرسدس «دیتر زیتچه» نقل کرده است که ماشین های الکترونیکی تا سال ۲۰۱۵ حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد از کل به فروش رسان شرکت را به خود اختصاص خواهند داشت. بدین ترتیب مرسدس بنز از هم‌اکنون در حال گام برداشتن در این مسیر است و برای رسیدن به این هدف قصد گسترش بازار ماشین های تمام الکتریکی را در کشورهایی شبیه به کشور چین دارد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ماشین تمام الکتریکی مرسدس بنز را نگاه بکنید

کارخانهٔ برمن مرسدس بنز در حال حاضر به تولید محصولاتی با موتورهای درون‌سوز و همین‌طور نمونه‌های پلاگین‌هیبریدی کلاس‌های C و GLC سرگرم است؛ اما در جوار ماشین تمام الکتریکی EQ، مرسدس بنز نسخهٔ هیدروژنی پیل سوختی GLC را هم خواهد ساخت.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ماشین تمام الکتریکی مرسدس بنز را نگاه بکنید

این خودرو در سال ۲۰۱۷ معرفی می‌گردد. در سوی دیگر باطری‌های مدل EQ هم از نوع لیتیوم‌یون خواهد بود اما این باطری‌ها نمونه‌های تازه هوشمندی خواهند بود که در کشور آلمان توسط شرکت اقماری «Daimler subsidiary Accumotive» ساخته می‌شوند. تولید این باطری‌های تازه در سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد—

تهیه از : روشنك و.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بنشين بر لب جوی و گذر عمر ببين
««« »»»
کاين اشارت ز جهان گذران ما را بس

اتومبیل تمام الکتریکی مرسدس بنز را ببینید (۳ عکس)

TT / 102 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال