سبد آرایشی بسیار زیبا با وسایل ساده درست کنید (عکس)


سبد آرایشی

امروز میخواهیم به شما ساختن سبد برای وسایل آرایش آموزش دهیم که با وسایل بسیار ساده ساخته میشود امیدوارم این سبد را درست کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.


وسایل لازم:

سطل خالی ماست گیره چوبی لباس چسب گرم مقداری روبان پارچه ای مقداری کاموا یا الیاف قیچی

سبد آرایشی،وسایل آرایش

شیوه ساخت:

گام اول: ابتدا سطل ماست را شسته و تمیز خشک می کنیم. سپس گیره های چوبی را از وسط باز کرده و به دو نیم تبدیل می کنیم. در ادامه نصف گیره چوبی را از سمتی که سطح صاف دارد روی بدنه سطل می چسبانیم و دور سطل را با این گیره ها کاملا می پوشانیم.

سبد آرایشی،وسایل آرایش

گام دوم: برای این که داخل سطل مشخص نباشد می توانید آن را با مقداری پارچه سفید یا مقوا بپوشانید و برای زیباتر شدن کاردستی اتان می توانید لبه های سطل را هم با استفاده از نوار پارچه ای گیپور تزیین کنید.

سبد آرایشی،وسایل آرایش

گام سوم: برای زیباتر شدن جلوه ی کار، دسته سطل را جدا کرده و با استفاده از کاموا یا الیاف دور دسته را محکم بپیچید و در انتها چسب بزنید.


سبد آرایشی،وسایل آرایش

دور بدنه سبد را نیز با استفاده از همین الیاف یا کاموا تزیین کنید. تزیینات این سبد زیبا سلیقه ای است. شما می توانید بنا به ذوق خودتان هر تزیینی را که دوست داشتید استفاده کنید.

سبد آرایشی،وسایل آرایش
 
منبع :بردوک

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات