صندل لاانگشتی به چه صورت پاهای شما را آزار میکند؟


صندل لاانگشتی چگونه پاهای شما را اذیت میکند؟

یک متخصص ورزش معالجه ای توضیح میدهد که به چه دلیل پاپوش محبوب شما در روزهای گرم قادر می باشد به التهاب فاسیای (رباط) کف پا و درد زانو منجر شود
تصویر و عکس صندل لاانگشتی چطور پاهای شما را آزار می دهد؟
یک متخصص ورزش معالجه ای توضیح میدهد که به چه دلیل پاپوش محبوب شما در روزهای گرم قادر می باشد به التهاب فاسیای (رباط) کف پا و درد زانو منجر شود. امکان می دارد صندل لاانگشتی سبب شود که شما احساس کنید در تعطیلات بسر می برید، اما در واقعیت پاهایتان را ناگزیر به اضافه کاری میکنند. هنگامی که شما صندل های بندی بر تن می کرد، باید کمی انگشتان پایتان را جمع کنید تا آنها را نگه دارید، این را دوجکچیجان، دکتر ورزش معالجه ای در پیک پرفورمنس در شهر نیویورک نقل می کنید و این یک حالت نرمال برای پاهای شما نیست.

خودتان نگاه بکنید «کفشهایتان را دربیاورید. یک قدم بردارید، دقت دارید که چطور پای میانیتان و انگشتانتان در انتها، هنگامیکه پاشنه پایتان از زمین طلاق می گیرد، خم میشوند. اکنون به آرامی انگشت پاهایتان را جمع کنید، آنها را به سمت پایین رو به کف پایتان خم کنید. قدم دیگری بردارید. احساس قبلی را ندارید، صحیح است؟ پای شما سختتر میشود، و این قدم شبیه به قدم قبلی روان نخواهد بود. این اتفاق وقتی می افتد که صندل لاانگشتی بر تن کرده اید.

این فشار ثابت گام های شما را عوض می کند و عاقبت سبب معضلات عضله ای درکف و ساق پاهایتان میشود و قادر می باشد منجر به حالت دردآور التهاب فاسیای کف پا در هنگام دوییدن شود. با هر قدم احساس درد تیز تیرکشنده ای در پایین پاشنه هایتان احساس خواهید کرد. در نکات شدید، صندل لاانگشتی امکان می دارد حتی منجر به سایر معضلات پایین تنه شبیه به درد زانو شوند.

ما باید این واقعیت را بپذیریم، صندل لاانگشتی جزء لوازم پرکاربرد در فصل تابستان است، پس آنها را بر تن بکنید اما، مسافتی که می خواهید با صندل ها گذرانید را محدود کنید. کچیجان نقل می کنید «در واقع سم بستگی به دوزش دارد. اگه شما باید بیشتر از ۱۰ بلوک پیاده روی کنید، احتمالا بهتر باشد که کفش های متداولی بر تن بکنید، اما اگه فقط دارید راه می روید که به سمت ساحل بروید یا در باربیکیو لم بدهید، صندل لاانگشتی، معضلات جدی ایی را بوجود نخواهند آورد.»

گزینه دیگر آن است که صندلی را یابید که محکم تر است و پاهایتان در آن بازی نمی کند. کچیجان نقل میکنید «چیزی که کاملا با بند پاهایتان را پنهان میکند، انتخاب خوب تری است.»

فقط مطمئن شوید که منطقه انگشتان آن صندل ها خم شود. اگه منطقه ایی که انگشتان شما قرار میگیرد، خیلی سفت باشد (کچیجان نقل می کنید خیلی از صندل ها این مشکل را دارند) قادر هست تاثیر منفی روی گام های شما قرار بدهد.


______________________

تهیه و تدوین : راتين ه.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز دلگرمی حافظ بر حذر باش
««« »»»
که دارد سينه‌ای چون ديگ جوشان

صندل لاانگشتی به چه صورت پاهای شما را آزار میکند؟

TT / 129 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال