۱۳ آبان؛ روز نمایش خشم و انزجار ملت ایران از استکبار


۱۳ آبان؛ روز نمایش خشم و انزجار ملت ایران از استکبار

حوزه / امام جمعه نورآباد نقل کرد:۱۳ ماه آبان روز اکران اقتدار و استکبار ستیزی مردمان بصیر کشورمان اسلامی است.

تصویر و عکس ۱۳ ماه آبان؛ روز اکران خشم و انزجار ملت کشورمان از استکبار

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»از استان لرستان؛ حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد، امروز در ملاقات با دانش آموزان بسیجی این شهرستان با اشاره به این که بسیج نهادی برخاسته از دل مردمان و درمیان مردمان است اظهارداشت:بسیجیان با اخلاص و روحیه ولایت مداری در پاسداری از کیان اسلام و انقلاب تلاش می کنند.

وی با اشاره به این که بسیج سن و سال نمی شناسد و بسیجیان از هر قشری آگاهانه و ایثارگرانه در پاسداری از اهداف مکتب تشیع و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش می کنند، تصریح کرد: بسیجیان در همه وقتها و جاها در رویارویی با تحدید های فرهنگی و ارتشی دشمن ایثارگرانه فداکاری می کنند و توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

امام جمعه نورآباد با اشاره به این که بسیجیان دانش یاد گیر با پیروی از ولایت و دشمن شناسی نقشه های فرهنگی دشمن را بی تاثیر قرار میدهند، یادآوری کرد:دانش آموزان بسیجی در سال های پاسداری مقدس با تبعیت از ولی فقیه آگاهانه درس خود را رها نمودند و جان خود را برای کیان انقلاب اسلامی فدا کردند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد در انتها با اشاره به این که ۱۳ ماه آبان سال جاری نیز اوج خشم و انزجار مردمان کشورمان اسلامی علیه استکبار به گوش جهانیان خواهد رسید اضافه کرد: ۱۳ ماه آبان روز اکران روحیه استکبار ستیزی ر بصیرت مردمان کشورمان اسلامی است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال