۱۵ آبان؛ آخرین مهلت ثبت مجوز خروج از کشور طلاب بوشهری


۱۵ آبان؛ آخرین مهلت ثبت مجوز خروج از کشور طلاب بوشهری

مسئول امور مشمولین حوزه علمیه استان بوشهرگفت: تا امروز شمار ۲۰۰ نفر از طلاب استان نسبت به اخذ اجازه خروج از کشور جهت مسافرت به زیارت اربعین به مدیریت حوزه علمیه استان مراجعه کرده اند.

تصویر و عکس ۱۵ آبان؛ واپسین مهلت ثبت اجازه خروج از کشور طلاب بوشهری

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»از بوشهر، دانیال اسماعیلی، ظهر امروز در میان خبرنگاران از ثبت خروج از کشور طلاب مدارس علمیه استان بوشهر برای پیاده روی اربعین گزارش کرد و نقل کرد: تا امروز شمار ۲۰۰ نفر از طلاب استان نسبت به اخذ اجازه خروج جهت مسافرت به زیارت اربعین، به مدیریت حوزه علمیه استان مراجعه کرده اند.

وی، مهلت وقت مراجعه طلاب برای ثبت اجازه خروج را تا ۱۵ برج آبان اعلام کرد و بیان داشت: طلابی که در سیستم تکلیف عمومی دارای معافیت تحصیلی باشند قادر هستند نسبت به اخذ اجازه خروج از کشور اقدام کنند.

مسئول امور مشمولین حوزه علمیه استان بوشهر اضافه کرد: سال جاری استقبال طلاب برای مسافرت به زیارت اربعین نسبت به سال گذشته ازدیاد کشف کرده و با توجه به روزهای باقیمانده تا اربعین قطعاً این آمار ازدیاد کشف خواهد کرد.

گفتنی است، سال گذشته نیز طلاب حوزه علمیه استان بوشهر در قالب سه سیستم اتوبوس مسافربری به مرز شلمچه اعزام و به زیارت اربعین مشرف شدند.

***براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: سامان ط.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جهانيان همه گر منع من کنند از عشق
««« »»»
من آن کنم که خداوندگار فرمايد

۱۵ آبان؛ آخرین مهلت ثبت مجوز خروج از کشور طلاب بوشهری

TT / 50 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات