مسلمان باید تسلیم حق و شیعه باید پیرو حق باشد


مسلمان باید تسلیم حق و شیعه باید پیرو حق باشد

حوزه / آیت الله العظمی ناصری گفت: عزت همیشگی در طریقی است که خدا تعیین کرده است؛ مسلمان باید تسلیم حق و شیعه باید پیرو حق باشد.

تصویر و عکس مسلمان باید تسلیم حق و شیعه باید پیرو حق باشد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه»از اصفهان، طلاب ممتاز تحقیقی،فرهنگی،تعلیمی کانون آموزش مناسب فاطمة الزهرا(س) اصفهان با آیت الله العظمی ناصری ملاقات کردند.

آیت الله العظمی ناصری در این ملاقات گفت: هدف خواهران طلبه که تحصیل در حوزه های علمیه می باشد هدفی مقدس و نکته رضایت خداوند است زیرا فرد می خواهد از طریق علم و دانش خود را به واقعیت ولایت، توحید و عبودیت برساند.

استاد اخلاق حوزه علمیه تاکید کرد: هدف از خلقت رسیدن به کمال توحیدی است و حال آن که عده ای اسیر نفس هستند و عده ای اسیر حق .

آیت الله العظمی ناصری بابیان اینکه: حضرت حق ما را در عالم ذر خلق کرده و همه آنجا به رب بودن او اقرار کردیم و قالوا بلی نقل کردیم، تصریح نمود: از عالم ذر سیر نزولی یافتیم، حال که به ذهن من القا کرده است که به حوزه بروم، باز او مدیر و مدبر است پس به چه دلیل از او غافلیم؟!

استاد اخلاق حوزه علمیه اضافه کرد: عزت همیشگی در سیر به طریقی است که خدا تعیین کرده است؛ مسلمان باید تسلیم حق و شیعه باید پیرو حق باشد.

آیت الله العظمی ناصری،علم و عمل را ابزار سعادت و تکامل آگاهی داشت و گفت: خواهران طلبه باید بیشتر توجه تان به هدف باشد که هدف مقدس است و باید بنده و پیرو او باشیم «و التامّین فی محبة الله», محبت به او داشته باشیم که خدا ما را غرق نعمت کرده است، پس به چه دلیل از او غافلیم.

وی با اشاره به حدیث« من عرف نفسه فقد عرف ربّه» اظهار داشت: حضور کامل انسان، یعنی یک جهان خودشناسی که خواهران طلبه باید آگاهی بدارند که برای گذر از این عالم جهان، معضلات زیادی در قبل داریم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال