مولوی فاروغی: عزت و شرافت شیعه و سنی در گرو ایستادگی مقابل آمریکاست


مولوی فاروغی: عزت و شرافت شیعه و سنی در گرو ایستادگی مقابل آمریکاست

امام جمعه اهل سنت بیرجندبا اظهار اینکه ایستادگی درمقابل ایالات متحده، لازمه شرافت، عزت و کرامت امت اسلامی است، گفت: شرکت در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان، وظیفه شرعی است.

تصویر و عکس مولوی فاروغی: عزت و شرافت شیعه و سنی در گرو ایستادگی مقابل آمریکاست

مولوی فاروغی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در بیرجند، ۱۳ ماه آبان را نماد مجادله با استکبار بین المللی آگاهی داشت و گفت:در تاریخ انقلاب اسلامی مکان بسی افتخار است که دانشجویان پیرو خط امام (ره) در ۱۳ ماه آبان ۵۸، لانه جاسوسی را تسخیر کردند و ابهت توخالی و هیبت قصه ای ایالات متحده را برای پیوسته در جهان شکستند.

امام جمعه اهل سنت بیرجند با اشاره به اینکه بر کسی پوشیده نیست که هدف سید و سالار شهیدان (ع)، رسیدن به توانایی نبوده، بلکه امر به معروف و نهی ازمنکر و مجادله با یزید بود، ابراز داشت: اصلی ترین درس امام حسین(ع)، مجادله با طاغوت و طاغوتیان و نبود تسلیم در استکبار است.

مولوی فاروغی با اظهار اینکه ایستادگی درمقابل ایالات متحده، لازمه شرافت، عزت و کرامت امت اسلامی است، اذعان داشت: اگه سستی و ضعف دربرابر آمریکایی ها نمایان شود، باعث تسلط آنان بر ملت های اسلامی می شود.

وی در خصوص پیام وجود مردمان در مهمانی ۱۳ ماه آبان، ابراز کرد: وجود مردمان این پیام را به جهانیان اعلام می کند که ما تا وقتی که ایالات متحده زور نقل بکنید، دربرابر آن ایستادگی خواهیم کرد و "فوت بر ایالات متحده" تا وقتی ادامه دارد که روحیه استکباری آنان به پایان رسانده شود.

مولوی فاروغی خلال فراخوان از ملت کشورمان برای وجود در مهمانی راهپیمایی ۱۳ ماه آبان، اظهار کرد: تجربه نشان داده که مدام شیعه و سنی با وجود پررنگ خویش در صحنه های گوناگون ک از جمله راهپیمایی های ۱۳ ماه آبان و ه ۲۲ بهمن، مشت استواری بر دهان ابرقدرت ها کوبیده اند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان بیرجند در پایان وجود مردمان در راهپیمایی ۱۳ ماه آبان را یک وظیفه شرعی آگاهی داشت و اضافه کرد: تمام اقشار بصیر، با شهامت و ولایتمدار با وجود پررنگ خویش در این راهپیمایی، خشم و کینه خود را از دشمن شماره یک بشریت اعلام کرده و صلح و امنیت بین المللی را با فریاد رسای "فوت بر ایالات متحده" طنین انداز و برگ زرینی را بر تاریخ سر تا سر مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی اضافه میکنند.

پایان پیام

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال