آیین تقدیر از مبلغان برتر مدارس علمیه شمال اهواز برگزار شد


آیین تقدیر از مبلغان برتر مدارس علمیه شمال اهواز برگزار شد

آیین تقدیر از مبلغان برتر مدارس علمیه شمال اهواز با وجود نماینده مردمان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، به انجام رسانده شد و در آن از ۵۰ طلبه کامیاب تقدیر شد.

تصویر و عکس آیین تقدیر از مبلغان برتر مدارس علمیه شمال اهواز به انجام رسانده شد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، آیین تقدیر از مبلغان برتر مدارس علمیه شمال اهواز، در مدرسه علمیه امام المهدی(عج) زرگان به انجام رسانده شد.

این آیین که با وجود آیت الله العظمی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان به انجام رسانده شد، حجت الاسلام عبدالکریم پادشاه ای، مدیر مدرسه علمیه امام المهدی(ع)، به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در مدرسه توجه کرد.

وی با بیان این که تلاش کادر مدیریتی مدرسه، تربیت طلابی زبان آگاهی دار و مبلغانی برجسته است، بیان داشت: برای تقویت گفتگو عربی طلاب مدرسه علمیه، همه را موظف کرده ایم که مباحثات خود را با زبان عربی به انجام رسانند تا إن شاءالله در آینده با معضل نبود رابطه با مردمان عرب زبان، مواجه نشوند.

همچنین آیت الله العظمی موسوی جزایری، با تأکید بر این که حوزه علمیه خوزستان، نیازمند طلاب زبان آگاهی دار است، گفت: یکی از اشکالات حوزه علمیه نبود تسلط کامل طلاب به زبان عربی است و به همین علت باید این مسأله در همه مدارس علمیه خوزستان به صورت جدی، موردتوجه قرار گیرد.

نماینده مردمان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، لزوم تسلط طلاب به زبان های روز دنیا را بسیار حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد: امروز اگه می خواهیم حرف اسلام منحصر بفرد محمدی را برای ملت های دنیا بیان کنیم، باید در مرحله اول به زبان آنان آشنا شویم و سپس به فکر اصلاح آنها باشیم.

برپایه این گزارش، در انتها این مهمانی، از ۵۰ طلبه کامیاب در زمینه تبلیغ تقدیر به عمل آمد که این اشخاص همگی در دهه اول ماه محرم به تبلیغ در نواحی گوناگون شهری و روستایی سرگرم به فعالیت تبلیغی-فرهنگی بودند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال