بهارستان دبل نکرد، سلطانی فر به سئول رسید


بهارستان دبل نکرد، سلطانی فر به سئول رسید

خبرگزاری فارس: بهارستان دبل نکرد، سلطانی‌فر به سئول رسید

مسعود سلطانی‌فر با کسب رأی اعتماد از مجلس، وزیر ورزش و جوانان شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، پس از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش، رئیس دولت ایران مسعود پادشاه ای فر را برای دومین بار به عنوان وزیر توصیه ای خود به مجلس شناساند.

نشست رأی اعتماد وزیر ورزش و جوانان امروز (سه شنبه) به انجام رسانده شد و وی با ۱۹۳ رای موافق، ۷۲رأی مخالف و ۹رأی ممتنع به عنوان وزیر ورزش و جوانان شناسانده شد.

در ابتدای تشکیل دولت یازدهم پادشاه ای فر به مجلس شناسانده شد و با ۱۱۷ رای موافق، ۱۴۸ رأی مخالف و ۱۸ رأی ممتنع کامیاب به کسب رای اعتماد از مجلس نشد، اما در این دوره نمایندگان ایران در بهارستان به وزیر پیشنهاد اعتماد کرده و در نهایت وی به عنوان وزیر سوم این وزارتخانه شناسانده شد.

پادشاه ای فر پیش تر در دوره ریاست مصطفی هاشمی طبا در سازمان تربیت اندامی به عنوان قائم مقام به مدت ۲ سال فعالیت داشت و در آن دوره بود که تیم ملی ورزش فوتبال ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ صعود کرد.

پادشاه ای فر در سال های ۷۴ و ۷۵ همزمان معاونت مالی سازمان تربیت اندامی را نیز برعهده داشت و عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات استراتژیک گردهمایی تشخیص مصلحت نظام بود.

با استعفای گودرزی، نصرالله سجادی به عنوان رئیس موقت امور کار را در اختیار داشت.

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: آتوسا ظ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از بهر بوسه‌ای ز لبش جان همی‌دهم
««« »»»
اينم همی‌ستاند و آنم نمی‌دهد

بهارستان دبل نکرد، سلطانی فر به سئول رسید

TT / 46 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال