منصوریان: کاوه رضایی هیچ جا نمی رود/رحمتی و حیدری هر روز با هم شوخی می کنند و قهر نیستند


منصوریان: کاوه رضایی هیچ جا نمی رود/رحمتی و حیدری هر روز با هم شوخی می کنند و قهر نیستند

خبرگزاری فارس: منصوریان: کاوه رضایی هیچ جا نمی‌رود/رحمتی و حیدری هر روز با هم مزاح می‌کنند و قهر نیستند

سرمربی تیم ورزش فوتبال استقلال گفت:در هفته‌ای که به پایان رسانده میشود سقف توجه کردی ها به ۵۰ درصد منتقل میکنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد،جناب علیرضا منصوریان در میان خبرنگاران گفت: امروز با افتخاری مدیرعامل باشگاه و توفیقی در مور تمام مسایل لجستیکی تیم در آسیا نشست داشتیم درحوزه مسایل مالی باید رسیدگی هایی انجام می شد. در کلیات به نتایج موردعلاقه رسیدیم. با پشتیبان مالی کانون کوثر نشست خوبی در صبح داشتیم و این کانون اعلام کرده امادگی عقد قرارداد بلند مدت را دارد. اسپانسرمان هم قرار است دوبار توجه کردی داشته باشد. در هفته ای که به پایان رسانده میشود سقف توجه کردی ها به ۵۰ درصد منتقل میکنیم.

وی افزود: دیشب احساس کردم که امکان می دارد از حرفهای من تعبیراتی شود البته سوءتعبیر نه، زیرا حرفهایم احتمالا کامل و هویدا نبوده است هر بازیکنی که قرارداد می بندد زمان پرداختش معلوم است این مسئله فقط ویژه باشگاه استقلال نیست بلکه همه تیم های لیگ خوب تری و حتی لیگ یکی زمان پرداخت اولیه و ثانویه را به بازیکنان اعلام می کنند و مقررات انضباطی هم به بازیکنان مجوز می دهد در صورتی که در پرداخت ها تاخیر صورت گیرد و یا توجه کردی انجام نشود بازیکن قراردادش را یک طرفه لغو کند. این مسئله فقط شامل حال ۹ بازیکن استقلال نیست بلکه شامل حال تمامی بازیکنان است اما به بازیکنان استقلال و پرسپولیس توجه بیشتری می شود. بازیکنان هنوز ۵۰ درصد از مبلغ معاهده شان را نگرفته اند و سال جاری تلاش شده با مدد اسپانسرها مبلغ توجه کردی به بازیکنان را به ۵۰ درصد منتقل بکنیم و این مسئله فقط مربوط به ۹ بازیکن ما نیست هر بازیکنی در قراردادش بندهایی برای پرداخت دارد.

وی در رابطه با این که مشکل کاوه رضایی برای طلاق مسائل مالی است گفت: او معضلی با ما ندارد و اوکی است و هیچ جا نمی رود و با ما خواهد بود. اسپانسرها هم پول ها را تا پایان هفته پرداخت می کنند و این مشکل حل می شود.البته مدیر برنامه های کاوه نقل کرده بود که فردا مهلت پرداخت به پایان رسانده میشود که من توقع نداشتم او یک روز پیش از رقابت این حرف را بزند.

سرمربی استقلال در رابطه با این که در نشست امروز در رابطه با کاهش معاهده ها گفتمانی شد یا نه گفت: در نشست امروز گفتمانی در رابطه با کاهش معاهده ها نداشتیم و در رابطه با مسائل دیگر حرف زدیم.

منصوریان در رابطه با این که موضع خودش در رابطه با کاهش مبلغ معاهده ها که خواسته وزیر سابق ورزش بود چه چیزی است گفت: امروز قرار بود ساعت ۶ نشست هیات مدیره به انجام رسانده شود که این نشست به ساعت ۱۶ فردا موکول شد در آن نشست در رابطه با این مسئله هم حرف زده میشود و خود من هم در نشست فردای هیات مدیره باشگاه هم وجود دارم.

وی درباره این که برخی از رسانه ها نگاشته اند که دو بازیکن بزرگ استقلال با همدیگر صحبت نمیکنند افزود: من همه رسانه ها را با دقت می خوانم و تا مکانی که استراحت کنم جنگ برنامه ۹۰ هم می نگاه کنم اما در تیم ما چنین مسئله ای نیست. ما دو بازیکن خیلی بزرگ بنام مهدی رحمتی و خسرو حیدری داریم که هر روز با هم مزاح می کنند و رفاقت آنها به گذشته برمی گردد. در تیم ما همه رفیق و رفیق هستند و هر چه مییاندیشم در استقلال چنین مسئله ای وجود ندارد.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که اصلی ترین نگرانی شما در حال حاضر برای استقلال چه چیزی است بیان داشت: اصلی ترین نگرانی من این است ک در این فاصله وقتی فشار تمرینی ما زیاد بود.ما یک تعطیلی دیگر در لیگ داریم و باید به گونه ای تهیه شویم که بتوانیم از سد الجیش کشور قطر بگذریم البته من از این تیم یک نوستالژی تلخ و یک نوستالژی شیرین دارم و یک بار با نفت این تیم را غلبه کردیم و یک بار هم در آزادی از آنها شکست خوردیم. برای تیم های عربی مخارج کردن مانند آب خوردن است همانگونه که الاهلی کشور عربستان پیش از بازی با نفت یک بازیکن ۱۰ میلیون دلاری خرید.شنیده ام که الجیش هم کی تا را تهیه کرده است. ما یک راه داریم و آن این که برای جبران نقایص تلاش کنیم. در بازی دیروز با مس به این بحث پی بردم که مشکلاتی داریم به این علت که تا دقیقه ۷۰ خوب نبودیم و این مسئله هم با کار ،زحمت ، حرف زدن و تمرین حل می شود. من بازی با مس را به فال نیک می گیرم به این علت که بخش اعظم معضلات ما را نمایان کرد و باید این معضلات را از بین بریم و از طرفی هم از اسپانسر باشگاه تشکر می کنم که مرا به آینده مالی استقلال امیدوار کرد. از بازیکنانم خواسته ام تمرکزشان را حفظ کنند و فقط تلاش کنند و تمرین.

سرمربی استقلال ادامه داد: شما هیچ گاه در ورزش فوتبال کشورمان قادر نیستید بهبود مالی نگاه بکنید و در این دو سال هم اسپانسر به داد استقلال و پرسپولیس رسیده است. اگه این دو اسپانسر نبودند استقلال و پرسپولیس حالت به مراتب بدتر از تیم های دیگر داشتند. من سه سال پیش به عنوان برادر کوچولو تر به مهدی تاج توصیه ای دادم که اگه عملیاتی شود دیگر باشگاه ها نگرانی ندارند. روش من این بود که باید از مدیران باشگاه ها ضمانت نامه بانکی گرفته شود. به طور مثال اگه یک باشگاه ۲۵ میلیارد تومان مخارج دارد مدیرش ضمانت ۲۵ میلیارد تومانی قرار بدهد تا اگه به تعهداتش عمل نکرد از این ضمانت نامه پول برداشته شود و به بازیکن و مربی داده شود. اطمینان داشته باشید در این صورت هیچ پرونده ای در کمیته انضباطی ایجاد نخواهد شد.

منصوریان تصریح کرد: من آگاهی میدارم که پیش از من مربیان و بازیکنانی در استقلال بوده اند که مبلغ هنگفتی از این باشگاه طلب دارند چون برای این تیم زحمت کشیده اند.البته این مشکل فقط ویژه به استقلال نیست بلکه همه تیم های لیگ برتر با آن دست و پنجه نرم می کنند و برای سال ۹۶ باید حتما باشگاه ها ضمانت بانکی بیاورند همانگونه که شرکت های تبلیغاتی این کار را به انجام میرسانند.

منصوریان در رابطه با این که آیا واقعا بابت پاس گل در قرارداد بازیکنان این طور آمده است که باید به معاهده شان افزوده شود یا خیر گفت: در قرارداد پاس گل نداریم احتمالا شرایط بهبود قرارداد به انواع مختلف دیگری باشد اما بازیکن باید در زمین پاس گل بدهد و پول می گیرد که پاسداری کند یا در خط هافبک بجنگد و یا گل بزند.با این حال یکسری مسائل در قرارداد هست به طور مثال به شمار بازی کردن بازیکنان قادر هستم اشاره کنم که این بحث بخصوص در قرارداد بازیکنان جوان لحاظ شده است که مثلا اگه ۲۰ بازی به انجام رساندند بهمان اندازه به معاهده شان افزوده شود که این آپشن قادر هست برای آنان شیرین باشد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس که چه وقتی استقلال مدنظر او را نگاه خواهیم کرد گفت: استقلال از پس از دربی آغاز کرده به ورزش فوتبال بازی کردن اما جلوی سایپا و فولاد هم این طور بازی کردیم. این استقلال مدنظرم است به جز بازی دیروز اما من استقلال مدنظرم را حرفه ای می خواهم. یعنی اگه قرار است با یک گل برنده شویم باید این طور شود. حین این که طرفدار هم باید آگاهی بدارد که بازیکن حرفه ای است.

سرمربی استقلال گفت: بازیکن به لحاظ تاکتیکی الان بازی اش را به انجام میرساند اما از لحاظ حرفه ای یک مقدار ساده انگاری صورت می گیرد مانند بازی نفت، فولاد ویا خودرو سازی که موجب شد زیان بخوریم چون میاندیشیدیم کار خاتمه یافته است. باید بیشتر تمرین کنیم که این یادآوری هم قادر هست از ما باشد.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: گلنار ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

و گر به رهگذری يک دم از وفاداری
««« »»»
چو گرد در پی اش افتم چو باد بگريزد

منصوریان: کاوه رضایی هیچ جا نمی رود/رحمتی و حیدری هر روز با هم شوخی می کنند و قهر نیستند

TT / 303 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال