مارکینیوش: کاوانی بهترین گلزن اروپا است و شایسته این انتقادها نیست


طرفداری – ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای پاریسن ژرمن، در 13 دیداری که در تمام رقابت ها 14 گل به ثمر رسانده اما رسانه ها از او انتقاد زیادی می کنند و بخش عمده نتایج ضعیف پاریسن ژرمن در این فصل را به او اختصاص می دهند. مارکینیوش هم تیمی کاوانی در گفتگو با بین اسپورت در این مورد گفت:

ما از انتقاداتی که به کاوانی وارد می شود خوشحال نیستیم. زمانی که از هم تیمی ما انتقاد شود، از ما انتقاد شده است. قدرت ما زمانی است که با هم متحد باشیم و مثل یک تیم رفتار کنیم. یک فرد نمی تواند به تنهایی هر کاری انجام دهد. زمانی تیم خوب کار می کند که کل تیم خوب کار کنند.

کاوانی بهترین گلزن اروپا است و شایسته چنین انتقاداتی نیست. او تنها به این نیاز دارد که با پست جدید و شرایط جدید تطبیق پیدا کند و به زمان نیاز دارد وگرنه هیچکس درباره توانایی او شکی ندارد. او به زمان نیاز دارد تا با شرایط و وظایف جدیدش آشنا شود و به زودی شرایط او بسیار بهتر خواهد شد.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال