مرته ساکر: اولویت من تمدید قرارداد با آرسنال است؛ ونگر شایسته چیزی جز احترام نیست


طرفداری – قرارداد مدافع 32 ساله آلمانی آرسنال در پایان فصل به پایان می رسد و باشگاه های سابق آلمانی این بازیکن مانند وردربرمن و هانوفر علاقه دارند وی را به صورت آزاد جذب کنند. با این حال پر مرته ساکر قصد دارد همراه با توپچی ها بماند. وی در گفتگو با  Spox گفت:

تمدید با آرسنال اولویت اصلی من است اما هنوز قراری برای مذاکره با باشگاه آرسنال نگذاشته ایم. آرسنال بهترین اولویت من است و سایر خبرها شایعه هستند. 

مرته ساکر که در سال 2011 به آرسنال پیوست، در مورد آرسن ونگر سرمربی این تیم گفت:

ونگر از تمام انتقاداتی که به او وارد می شود مبرا است. او 20 سال در این تیم کار کرده و به تیم کمک کرده پله به پله پیشرفت کند. بنابراین نمی توان از هیچ چیز او ایراد گرفت. او بی نقص است و شایسته چیزی جز احترام نیست.

به نظر من رسانه ها در انتقاد کردن خیلی عجول هستند. همه چیز به نتایج بستگی دارد. یک روز پس از یک پیروزی خوب جشن می گیرند و سه روز بعد به خاطر تساوی با میدلزبورو انتقادات تند می کنند. 

باشگاه، مربی و بازیکنان ظرف این سه روز مگر چقدر تغییر کرده اند که شایسته چنین انتقاداتی باشند؟

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال