دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 ساله


دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 ساله

دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 ساله 

دوستی که از طرف مقابلش 78 سال کوچکتر است و هردو باهم لحظات بسیار خوب و شادی را سپری می کنند. داستان آن ها را برای شما نقل می کنیم. وقتی خانم تارا وود دختر خردسالش را برای خرید تعدادی کیک فنجانی به فروشگاه خاروبار فروشی برد، هیچ فکر نمی کرد او یک تجربه غیرمعمول خواهد داشت.

 

 ماه گذشته وقتی تارا دخترش نورا را در داخل فروشگاه می گرداند، از کنار یک پیرمرد تنها رد شد. نگاه پیرمرد عبوس و سرد بود تا آنکه نورا فریاد زد:”سلام، آدم پیر! امروز تولدمه”
دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهمرد توقف کرد و نگاهش ناگهان از جدی به گرم و دوستانه تغییر کرد و پرسید:”امروز چند سالت میشه؟”بعد از مدتی باهم صحبت کردن، نورا از مادرش خواست تا از او و دوست جدیدش آقای دن پترسون 82 ساله عکس بگیرید.

 

آنها همدیگر را در آغوش گرفتند و پس از ده دقیقه هرکس راه خودش را رفت. تارا عکس دخترش و آقان دن را در فیس بوک منتشر کرد و شخصی که مرد را شناخته بود اطلاعات تماس او را پیدا کرد.
دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهپیرمرد افسرده از مصاحبت با دختر کوچولو لذت می برد

 

مشخص شد همسر آقای دن شش ماه پیش فوت کرده بود و از آن زمان وی از نگرانی و افسردگی رنج می برد.  به گزارش پاتوق-90 کاربر فیس بوک به تارا گفت که این اولین بار است که آقای دن پس از فوت همسرش لبخند زده است.تارا با آقای دن تماس گرفت و از آن زمان نورا و مرد 82 ساله دوستی غیرمعمولی را با هم شکل داده اند.

 

آقای دن در گفتگو با خبرنگار گفت:”او عمق عشق را به من نشان داد، عمقی که نمی دانستم اصلا وجود دارد.”عکس های صفحه شخصی تارا در فیس بودک نشان می دهد که این دختر کوچولو و پیرمرد از خوردن کیک های فنجانی با هم لذت می برند، حیوانات پشمی و آغوش های گرم با هم رد و بدل می کنند.

دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهآقای دن پس از فوت همسرش در ماه مارس ، دچار افسردگی شده بود

دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهعکس هایی که مادر نورا از دوستی دختر خردسالش با پیرمرد منتشر کرده است

دوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهدوستی جالب دختر کوچولو با پیرمرد 82 سالهنورا 4 ساله و آقای دن 82 ساله مصاحب خوبی برای هم شده اند

 

 

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال