پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم/ او می تواند موفق باشد


پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم/ او می تواند موفق باشد

باتجربه ورزش فوتبال ایران با اظهار این که سلطانی‌فر می‌تواند کامیاب باشد گفت: خیلی شادم که وزیر ورزش تازه برگزیده شد و دیگر وزارتخانه سرگردان نیست.

تصویر و عکس   پروین: امیدوارم با پشتیبانی پادشاه ای فر صعود آسانی به جام جهانی داشته باشیم/ او قادر هست کامیاب باشد

علی پروین در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتخاب وزیر تازه ورزش و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به مسعود پادشاه ای فر برای تصدی امور ورزش و جوانان، گفت: من هر لحظه از طریق تلویزیون پیگیر این داستان بودم و دلم می درخواست هر چه زودتر وظیفه انتخاب وزیر تازه روشن شود که خدا را شکر می کنم این پیش آمد.

وی اضافه کرد: پادشاه ای فر مبارک ورزش باشد و به خودش هم تبریک نقل میکنیم که قادر بود رای مجلس را کسب کند. برای او آرزوی موفقیت دارم و مییاندیشم قادر هست کامیاب باشد.

باتجربه ورزش فوتبال ایران عنوان کرد: امیدوارم با مدد پادشاه ای فر، صعود آسانی به جام جهانی ورزش فوتبال داشته باشیم. از سوی دیگر او باید فکری به حال ورزش فوتبال پایه کشور کند و آئین نامه و برنامه هایی برای بهبود باشگاه ها در بهره گیری از بازیکنان جوان داشته باشد. همین طور پیشکسوتان باید پشتیبانی و دور هم جمع شوند مانند همین شرکتی که بنام پرسپولیس برای پیشکسوتان به تصویب رسانده ایم و ماهی یکبار جمع می شویم تا یکدیگر را نگاه بکنیم.

پروین گفت: نه تنها برای پادشاه ای فر بلکه برای دو وزیر دیگر هم خوشحال شدم چون بالاخره وزارتخانه ها بی وزیر نماند و کار از همین فردا شروع خواهد شد. وزارت ورزش هم سرگردان نمی شود و ان شالله که مرد پادشاه ای فر بتواند منشاء خیر در ورزش ایران باشد.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد—

تهیه از : فرزين ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می بده تا دهمت آگهی از سر قضا
««« »»»
که به روی که شدم عاشق و از بوی که مست

پروین: امیدوارم با حمایت سلطانی فر صعود راحتی به جام جهانی داشته باشیم/ او می تواند موفق باشد

TT / 92 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال