ایده ای: امیدواریم اتفاقات خوب زودتر رخ دهد :: ورزش سه


فکری: امیدواریم اتفاقات خوب زودتر رخ دهد :: ورزش سه

محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران نقل میکنید که با گفتمانهایی که صورت گرفته، قرار بر این است که اتفاقات خوبی برای باشگاه رقم بخورد.

تصویر و عکس فکری: امیدواریم اتفاقات خوب زودتر رخ دهد :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌سه”، تمرینات باشگاه نساجی مازندران بعد از ملاقات برابر خونه به خونه در هفته یازدهم مسابقات لیگ آزادگان به وضعیت تعلیق در آمد. حالا خبر می رسد که با گفتمانهایی که صورت گرفته امتیاز باشگاه نساجی در حال جابجایی به فرد دیگری است و پرهام مالک باشگاه هم برای این جابجایی اعلام آمادگی کرده است.

محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران که همراه با بازیکنان این تیم مدتی در تمرینات شرکت نداشتند، از امروز دوباره تمرینات را از سر گرفته اند تا آماده ملاقات جام حذفی برابر نفت شهر تهران شوند. فکری در همین خصوص و در رابطه با اخباری که درباره واگذاری باشگاه به گوش میرسد به خبرنگار ما گفت: «قرار است اتفاقاتی بیفتد و ما هم امیدواریم این اتفاقات خوب هر چه زودتر رخ دهد. شخصی برای تهیه کرد امتیاز باشگاه با مالک باشگاه مرد پرهام حرف زده اند و باید نگاه بکنیم در آینده این اتفاقات به چه صورت رقم می خورد.»

با این برگزاری ملاقات دو تیم نساجی مازندران و نفت شهر تهران که در هاله ای از ابهام واقع بود، به احتمال زیاد در روز پنج شنبه به انجام رسانده خواهد شد.

***********************************

نگارنده : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو چنگ ار به کناری ندهی کام دلم
««« »»»
از لب خويش چو نی يک نفسی بنوازم

ایده ای: امیدواریم اتفاقات خوب زودتر رخ دهد :: ورزش سه

TT / 57 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال