متن نامه اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی به رئیس جمهور منتشر شد


متن نامه اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی به رئیس جمهور منتشر شد

خبرگزاری فارس: نوشته نامه اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی به رئیس‌جمهور انتشار داده شد

اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور دادخواهی خود را نسبت به الحاق این دانشگاه به استان البرز اعلام کردند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ۳۳۱ نفر از اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه خوارزمی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور دادخواهی خود را نسبت به الحاق این دانشگاه به استان البرز و تفکیک پردیس تهران بزرگ و کرج دانشگاه خوارزمی اعلام کردند.

در نوشته نامه اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی به رئیس‌جمهور آمده است:

دانشگاه خوارزمی اولین نهاد تعلیم مناسب نوین کشورمان در تدارک ضیافت صد سالگی تاسیس خود است که در این وقت زمزمه‌های نگران کننده‌ای مبنی بر تفکیک پردیس‌های دانشگاه یا جابجایی مرکزیت دانشگاه از تهران بزرگ به کرج اعلام می‌شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی اعلام کردند دو پردیس تهران بزرگ و کرج دانشگاه خوارزمی مکمل یکدیگرند و تفکیک این دو کلکسیون در حال حاضر دو دانشگاه ناقص و ناتمام بر جای می‌گذارد که در رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور در رده‌های پایان قرار می‌گیرد. 

در این نامه آمده است: رابطه دانشگاه خوارزمی با استان البرز در دوره مدیریت فعلی رو به رشد بوده و کاهش سطح دانشگاه و محدود کردن آن به دانشگاهی در تراز استانی به صلاح دانشگاه خوارزمی و حتی استان البرز نیست.

اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی اعلام آمادگی کردند که در تعامل دو سویه با دانشگاه خوارزمی و وزارت علوم از سویی و مدیریت ارشد استان البرز از سوی دیگر زمینه همکاری‌های گسترده میان دانشگاه و استان فراهم شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی در این نامه خطاب به رئیس‌جمهور عنوان کردند: تقاضا داریم ترتیبی اتخاذ فرمایید تا از هر گونه اقدام و تصمیم‌گیری شتابزده در زمینه دانشگاه خوارزمی اجتناب شود و تصمیمی بر اساس مصالح ملی اتخاذ شود. زیرا در صورت تفکیک مقدمات تعطیلی و نابودی قدیمی‌ترین کانون تعلیم مناسب نوین کشور فراهم شده و باعث دلسردی و ناامیدی اعضای هیأت علمی می‌شود.

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش: پروانه ه.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود
««« »»»
عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

متن نامه اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی به رئیس جمهور منتشر شد

TT / 38 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال