اخلال ابهام انگیز سخنرانی وزیر ارشاد دولت دهم در دانشگاه یاسوج/بی تفاوتی دست اندرکاران در برابر فرد اخلال گر


اخلال ابهام انگیز سخنرانی وزیر ارشاد دولت دهم در دانشگاه یاسوج/بی تفاوتی دست اندرکاران در برابر فرد اخلال گر

خبرگزاری فارس: اخلال ابهام‌انگیز سخنرانی وزیر ارشاد دولت دهم در دانشگاه یاسوج/بی‌تفاوتی دست‌اندرکاران درمقابل فرد اخلال‌گر

اخلال در سخنرانی سید محمد حسینی در دانشگاه یاسوج معنادار و به شمار آمده به نظر می‌رسید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یاسوج، ظهر امروز سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم به عالیت ایام‌الله ۱۳ برج آبان در میان دانشجویان دانشگاه یاسوج و تشکل‌های دانشجویی سخنرانی داشت.

این نشست در دو قسمت سوال و پاسخ و همچنین سخنرانی به انجام رسانده شد که در خلال سخنرانی وزیر ارشاد دولت دهم، یکی از دانشجویان به سادگی و آزادانه هر اقدامی که می‌خواست با آزادی کامل و درمقابل چشم مسؤولان مرتبط دانشگاه انجام می‌داد.

این دانشجوی دانشگاه یاسوج دربرابر دیدگان مسؤولان و حراست دانشگاه یاسوج به کرات و به دفعات متوالی سخنرانی سید محمد حسینی را که در باب ۱۳ برج آبان بود قطع می‌کرد و باحال این که به اعتراض‌های سخنران نشست و اجراکننده وقعی قرار داده نمی‌شد.

سؤالات خارج از قاعده و همچنین فریادهای بلند و خارج از برنامه و حرکت‌های باورنکردنی و غریب این دانشجو به گونه‌ای ابهام‌انگیز و حساب‌ شده به نظر می‌آمد و این پرسش را به ذهن متبادر می‌ساخت که آیا واقعا باید از این پس در دانشگاه یاسوج شاهد بر هم زدن و اخلال در سخنرانی رقیبان باشیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، دانشجویانی که قصد آرام کردن این دانشجو را داشتند با برخوردهای زشت، زننده و الفاظ رکیک وی روبه‌رو می‌شدند که آسایش و خونسردی مسؤولان مرتبط دانشگاه مکان پرسش داشت.

در همین خصوص با معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج بحث را دربین قرار دادیم و از فریبرز نیکدل خواستار ارائه توضیحاتی شدیم.

این مسؤول در دانشگاه یاسوج با بیان این که خود تشکل‌های دانشجویی موظف به برگزاری برنامه‌ها هستند، بیان کرد: تشکل‌ها و کسانی که خواستار برگزاری برنامه‌ها هستند باید تدابیری انتخاب بکنند که معضلی در خلال اجرای برنامه‌ها به وجود نیاید.

نیکدل با بیان این که اگه معضلی ایجاد بشود تشکل‌های مدعو باید بحث را به حراست خبر دهند، تبیین کرد: این نخستین برنامه در دانشگاه یاسوج نبوده و واپسین برنامه هم نیست و همه برای اجرای برنامه‌ها به نحو موردعلاقه همکاری ضروری را دارند.

خبرگزاری فارس آماده پخش هرگونه نقطه نظر مسؤولان دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی در این خصوص است.

****************

مسئول متن : فراز م.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو لعل شکرينت بوسه بخشد
««« »»»
مذاق جان من ز او پرشکر باد

اخلال ابهام انگیز سخنرانی وزیر ارشاد دولت دهم در دانشگاه یاسوج/بی تفاوتی دست اندرکاران در برابر فرد اخلال گر

TT / 84 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال