حقوق بگیران نجومی نه تنها اموال بلکه ایمان مردم را هم به سرقت می برند/ قوه قضائیه با فساد برخورد کند


حقوق بگیران نجومی نه تنها اموال بلکه ایمان مردم را هم به سرقت می برند/ قوه قضائیه با فساد برخورد کند

خبرگزاری فارس: حقوق‌بگیران نجومی نه تنها اموال بلکه ایمان مردمان را هم به دزدی می‌برند/ قوه قضائیه با فساد برخورد کند

راهپیمایان «راهپیمایی اعتماد به تجربه» به عالیت ۱۳ آبان ماه در بیانیه‌ای اعلام کردند: حقوق بگیران نجومی، مستکبران زالوصفتی‌اند که نه تنها اموال مردمان که ایمان آنها را هم به دزدی می‌برند، تکلیف برخورد با فساد بر عهده قوه قضائیه است.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بیانیه انتهاای راهپیمایی بزرگ اعتماد به تجربه به عالیت ۱۳ آبان ماه در دانشگاه شریف انتشار داده شد.

در نوشته این بیانیه آمده است: سیاهه جنایات دولت آمریکا امروز بیش از پیش درمقابل دیدگان ملت‌های آزاده جهان بارز است، آمریکا از کودتای ۲۸ ماه مرداد ۱۳۲۲ و حتی پیش از آن مدام به دنبال غارت و چپاول ملت ایران بوده و در ۶۳ سال اخیر از هیچ  اقدامی برای رسیدن به اهداف شومش فروگذار نکرده است.

در این بیانیه مطرح شده است: پشتیبانی همه جانبه از گروه‌های تروریستی در ایران حامی ای از صدام خونخوار ایجاد تفرقه‌های قومی و دینی، دست داشتن در قتل هزاران ایرانی بی‌گناه پشتیبانی از دولت‌های دیکتاتور و غده سرطانی اسرائیل و گروه‌های تکفیری و جنگ‌افروزی در ناحیه گوشه‌ای از پلیدی‌های ابلیس بزرگ است.

راهپیمایان در این بیانیه آورده‌اند: شعار فوت بر آمریکا برآمده از نفرت مردمی است که مزه تلخ چپاول آمریکا و عیادی‌اش را در دهه‌های اخیر چشیده‌اند. فوت بر آمریکای ما پیام روشن ملت ایران است که هرگز زیر بار زور جباران عالم نخواهد رفت. فوت بر آمریکا ترجمه به روز سخن مولایمان حسین است که فرمود: «هیهات من الذله».

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز فرصت آن رسیده که بار دیگر صفحات کتاب تاریخ را مرور کنیم. مستکبران عالم آگاهی بدارند که ما دانشگاهیان به درستی از تجربه‌های گذشته عبرت گرفته‌ایم.

در بخشی از این بیانیه آمده است: نقض عهد مکرر آمریکا در اجرای مفاد توافق هسته‌ای باید با اقدام متقابل دولت ایران مواجه شود. هر گونه اعتماد به طرف مقابل به تعبری آیت الله خامنه ای باعث تو گوشی خوردن ملت ایران خواهد شد.

راهپیمایان در این بیانیه آورده‌اند: در ناحیه غرب آسیا تمام جنایت‌ها و خونریزی‌ها به نحوی با آمریکا ارتباط می دارد که دولت آمریکا با سیاست‌ آتش‌افروزی خود کشورها را درگیر نبرد کرده است. قطعا آتش خشم مظلومین عالم گریبان آمریکا را خواهد گرفت. ما دانشگاهیان حین تقدیر از خانواده شهدای مدافع حرم به مخصوص شهید همدانی، پشتیبانی خود را از سرداران اسلام که امنیت کشور را تضمین می‌کنند اعلام می‌کنیم.

در ادامه این بیانیه مطرح شده است: ما به عنوان بخشی از جامعه علمی کشور اعلام می‌کنیم دربرابر دشمنان انقلاب اسلامی ذره‌ای مسامحه به خرج نخواهیم داد. همه آگاهی بدارند چه کسانی که تلاش دارند فتنه را در دانشگاه‌ها زنده کنند و چه کسانی که تلاش دارند از طریق افرادی معلوم‌الحال درجامعه علمی و دانشگاهی رسوخ کرده و اهداف شوم دولت آمریکا را پیش مارک خیال نپخته ای در سر دارند که با خود به گور خواهند برد.

در این بیانیه این طوری عنوان شده است که اهداف انقلاب اسلامی تنها با اتکا به جوانان مومن و با انگیزه محقق خواهد شد. این اصلی بارها آزموده شده است برای مثال در صنعت هسته‌ای توسط شهید احمدی‌روشن در بیوتکنولوژی توسط شهید کاظمی آشتیانی، در صنایع موشکی توسط شهید تهرانی مقدم و بسیاری دیگر از عرصه‌هایی که نقاط قوت و روشن انقلاب اسلامی است. راهپیمایان در این بیانیه ادامه دادند: تعطیل شدن برخی پروژه‌های علمی که به همت محققان جوان این مرز و بوم بنا شده بود، برای جامعه دانشگاهی نگران کننده است که مبادا توجه به ظرفیت درون درمیان مسئولان کمرنگ شده و اعتماد به دشمنان مکان آن را گرفته باشد. در مسیر بهبود چنانچه نگاه‌مان به دست اجانب باشد عقبگرد خواهیم کرد. 

در پایان این بیانیه عنوان شد: تحقق شعار عدالت منوط به عمل مسئولان دولتی و قضایی است، سیستم قضایی باید جدیت خود را در مجادله با مفاسد نمایان کند. مجادله با فساد در درون، لازمه مجادله با استکبار بین المللی است. مفسدان قصر نشین و حقوق بگیران نجومی مستکبران زالوصفتی‌اند که نه تنها اموال مردمان که ایمان آنها را هم به دزدی می‌برند. تکلیف برخورد با فساد بر عهده قوه قضائیه است و چنانچه قوه قضائیه در این امر لغزش کند، به فرموده روح الله خمینی در بند میم وصیت‌نامه‌شان ما جوانان انقلابی دست به عمل خواهیم شد.

— با تشکر از حسن انتخاب شما —

نگارش از : ستاره ط.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز کوی مغان رخ مگردان که آن جا
««« »»»
فروشند مفتاح مشکل گشايی

حقوق بگیران نجومی نه تنها اموال بلکه ایمان مردم را هم به سرقت می برند/ قوه قضائیه با فساد برخورد کند

TT / 103 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال