هیچگونه تصمیمی مبنی بر تفکیک پردیس های دانشگاه خوارزمی اتخاذ نشده است


هیچگونه تصمیمی مبنی بر تفکیک پردیس های دانشگاه خوارزمی اتخاذ نشده است

خبرگزاری فارس: هیچگونه تصمیمی مبنی بر تفکیک پردیس‌های دانشگاه خوارزمی اتخاذ نشده است

وزارت علوم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حال حاضر هیچ تصمیمی درباره تحول حالت این دانشگاه اتخاذ نشده و دانشگاه خوارزمی طبق روال پیش در دو پردیس تهران بزرگ و البرز به فعالیت‌های علمی خود ادامه می‌دهد.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، وزارت علوم اطلاعیه‌ای درباره حالت دانشگاه خوارزمی صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به طورکلی هرگونه ساماندهی در امور دانشگاه‌ها و مراکز تعلیم مناسب در چارچوب آمایش تعلیم مناسب کشور مصوبه شورای مناسب انقلاب فرهنگی و بعد از طی مراحل کارشناسی در کمیسیون های مربوطه و تصویب شورای گسترش تعلیم مناسب صورت می‌پذیرد و دانشگاه خوارزمی نیز در جایگاه یکی از مهم‌ترین و با سابقه‌ترین دانشگاه‌های کشور، بالطبع، تابع چنین قاعده‌ای است.

وزارت علوم در این اطلاعیه اعلام کرد: در حال حاضر هیچ تصمیمی درباره تحول حالت این دانشگاه اتخاذ نشده و دانشگاه خوارزمی طبق روال پیش در دو پردیس تهران بزرگ و البرز به فعالیت‌های علمی خود ادامه می‌دهد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال