دی بوئر: به زمان بیشتری نیاز داشتم :: ورزش سه


دی بوئر: به زمان بیشتری احتیاج داشتم :: ورزش سه

فرانک دی بوئر، سرمربی هلندی اینترمیلان که امروز از کار برکنار شد، باور می‌ دارد برای نتایج خوب به زمان بیشتری نیاز داشته است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس دی بوئر: به زمان بیشتری نیاز داشتم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، ظهر امروز خبر اخراج مجلسی دی بوئر انتشار داده شد تا اینتر پس از تنها ۲ ماه از اخراج مانچینی، دی بوئر را نیز برکنار کند. نراتزوری ها در سال های اخیر زمان اسف بازی را سپری کرده اند و از سال ۲۰۱۰ تاکنون ۸ مربی را از هدایت اینتر برکنار کرده اند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دی بوئر: به زمان بیشتری نیاز داشتم :: ورزش سه

دی بوئر نقل کرد: “انتها بسیار تلخی داشتیم زیرا این برنامه به زمان بیشتری برای انجام گرفتن نیاز داشت. من می خواهم از همه تماشاگران به دلیل تمام پشتیبانیهایی که در این مدت کوتاه از من و اینتر به انجام رساندند تشکر کنم”.

استفانو پیولی، سرمربی ۵۱ ساله و پیشین لاتزیو به عنوان جدی ترین کاندید جایگزینی دی بوئر نام برده شده است و شاید به زودی وجود او روی نیمکت اینتر حتمی خواهد شد. البته اخبار حاکی از آن است که سران گروه چینی مالک اینتر علاقمندند لئوناردو یا ویاس بواس هدایت این تیم را بر عهده بگیرند.

*********************

نگارنده : سپيده ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقيا جام می‌ام ده که نگارنده غيب
««« »»»
نيست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

دی بوئر: به زمان بیشتری نیاز داشتم :: ورزش سه

TT / 53 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال