انتظار ما از «سلطانی فر» کاهش نیازهای ورزش گلستان استبهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: آقای سلطانی فر از تجربه سیاسی و ورزشی لازم برای احراز پست وزارت برخوردار بوده و امیدواریم در آینده شاهد اتفاقات خوبی در عرصه ورزش باشیم.

طیبی افزود: امیدوارم با همان توانی که در عرصه مدیریت دستگاه های دیگر از وی شاهد بودیم که منشأ اثرات خیر بوده در حوزه مدیریت ورزش هم موفق باشد و من به بازگشت روزهای خوش در ورزش خوشبین هستم.

وی درباره انتظاراتش از وزیر جدید ورزش و جوانان بیان کرد: از زمانی که به عنوان متولی ورزش در استان مشغول به فعالیت شده ام، لطف دستگاه وزارت ورزش شامل حال ما شده و هر کمکی که خواسته ایم دریغ نکردند، یقیناً از این بعد هم همینگونه خواهد بود.

به گفته وی، سلطانی فر وزیری است که هم به ورزش و هم به استان آشنا است و انتظار داریم کمک ها تداوم یابد و نیازمندی های ورزش استان کاهش یابد تا بستر مناسبی برای پرورش و تمرین ورزشکاران ایجاد شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با تقدیر از زحمات وزیر سابق ورزش و جوانان بیان کرد: الحق و الانصاف در دوران آقای گودرزی نیز اتفاقات خوبی در ورزش کشور رقم خورد و امیدوارم این روزهای خوش ادامه دار باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، «مسعود سلطانی فر» عصر سه شنبه از مجموع ۲۷۴ رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کسب ۱۹۳ رای موافق، ۷۲ رای مخالف و ۹ رای ممتنع به عنوان سومین وزیر ورزش و جوانان کشور انتخاب شد.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات