منتظمی: فتنه گران برای راه انداختن فتنه های جدید باید از روی جنازه های جوانان انقلابی بگذرند/ مظاهری: جوانان انقلابی را نمی توان با بهانه های واهی از آرمان های انقلاب منحرف کرد


منتظمی: فتنه گران برای راه انداختن فتنه های جدید باید از روی جنازه های جوانان انقلابی بگذرند/ مظاهری: جوانان انقلابی را نمی توان با بهانه های واهی از آرمان های انقلاب منحرف کرد

خبرگزاری فارس: منتظمی: فتنه‌گران برای راه‌ انداختن فتنه‌های جدید باید از روی جنازه‌های جوانان انقلابی بگذرند/ مظاهری: جوانان انقلابی را نمی‌توان با بهانه‌های واهی از آرمان‌های انقلاب منحرف کرد

نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی عصر امروز در مجمع انقلابیون جوان نسبت به تحریف خط امام(ره) اخطار داده و اعلام کردند دربرابر کسانی که خط امام(ره) را تحریف می‌کنند، ایستادگی می‌کنیم.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجمع انقلابیون جوان عصر امروز با حضور دانشجویان بسیجی سر تا سر کشور، نماینده آیت الله علی خامنه ای در دانشگاه ها، سرپرست سازمان بسیج دانشجویی و سردار فضلی جانشین سرپرست سازمان بسیج مستضعفین و نمایندگان انجمن دانشجویی انقلابی در حسینیه جماران به انجام رسانده شد.

متین منتظمی دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان در این همایش گفت: انقلاب دوم ما که به فرموده امام(ره) نمونه بارز استکبارستیزی است، اما عده ای از دانشجویان که در تسخیر لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده حاضر بودند، امروز آنچنان مدهوش غرب شده اند که می گویند: «ایالات متحده، غلط کردیم»، اما ما می گوییم ایالات متحده هیچ اشتباه ای قادر نیست کند.

منتظمی اضافه کرد: وقتی شده که عده ای استکبار را بزک می کنند و به مردمان نمایان میکنند اما مردمان ما جنایت های ابلیس بزرگ را هرگز از یاد نخواهند برد.

این فعال دانشجویی تأکید کرد: این روزها عده ای هم می نشینند و نوستالژی می سازند تا شعار فوت بر ایالات متحده را کم رنگ کنند، اما ما از یاد نمیبریم که امام(ره) فرمود؛ «هرچه فریاد دارید بر سر ایالات متحده بزنید».

وی گفت: امروز وقت آن است که هم با استکبار داخلی و هم با استکبار خارجی مجادله کنیم. برای مجادله با استکبار خارجی ضروری است ابتدا با استکبار داخلی مجادله کرد.

این فعال دانشجویی یادآور شد: امروز برخی از فتنه گران که وقتی خون به دل مردمان کردند درپی آنند که آتش فتنه تازه ای را روشن کنند، ولی باید از روی جنازه دانشجویان انقلابی بگذرند تا بتوانند چنین اقدامی داشته باشند. ما امروز مجوز نمی دهیم یک عده دورهم جمع شوند و بخواهند آرمان های انقلاب را زیر پا قرار بدهند.

* جوانان انقلابی را نمی توان با دستاویزهای واهی از آرمان های انقلاب منحرف کرد

در ادامه ابوالفضل مظاهری دبیر انجمن اجلاسهای اسلامی دانشجویان مستقل در این مجمع گفت: انقلاب اسلامی کشورمان علاوه بر ایجاد دگرگونی های بنیادی، تعاملات جهانی را هم دچار تغییرات اساسی کرد.

مظاهری اضافه کرد: تواناییهایی که خود را رهبر جهان آگاهی میدارند و به خودشان مجوز می دهند در کشورهای دیگر حمام خون به راه بیندازند، به چه صورت قادر هستند با اندیشه ناب آزادیخواه انقلاب و استقلال انقلاب کنار بیایند. آمریکای بربا به چه صورت می تواند ملت آزادیخواهی مانند ملت کشورمان را تحمل کند؟

این فعال دانشجویی اضافه کرد: ادعای دموکراسی چه گران دارد و چندین دولت گلچین مردمان و قانونی باید گرفتار استکبار شوند و نابود بشوند؟ به چه دلیل مصدق اینشکلی سرنگون شد؟ آیا واقعا متهم به عدم رعایت حقوق بشر یا حقوق بانوان بود یا اورانیوم غنی شده داشت؟

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی کشورمان که گلچین مردمان بود، به چه دلیل از سوی ایالات متحده که شعار دموکراسی خواهی می دهد مورد تحریم قرار می گیرد. جوانان انقلابی را نمی توان با دستاویزهای واهی از آرمان های انقلاب منحرف کرد. جوان های انقلابی امروز دنباله روی شهدای دانشجو هستند و از آرمانهای امام(ره)، انقلاب و رهبری دست برنمی دارند.

وی گفت: دومین دشمن کشورمان کسانی هستند که زیاده خواهی خودشان از بیت المال روشن شده است و هنوز امید واهی خودشان از ایالات متحده و غرب را قطع نکرده اند.

* چنانچه خط امام(ره) درست تبیین نشود عده ای فرصت نوستالژی گویی مییابند

در ادامه آقاجری عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت با اشاره به بوجود آیی انقلاب ۵۷ گفت: ما باید بیاییم و برای خودمان استکبارستیزی و مجادله با ایالات متحده را یک بار دیگر گشاییم.

وی اضافه کرد: در نظر امام استکبار یک منطق است و امام(ره) می فرماید؛ امکان می دارد ما خودمان هم یک نظر استکباری به زیردست مان داشته باشیم.

آقاجری ادامه داد: وقتی فوت بر ایالات متحده نقل میشود باید قصر استبداد بلرزد، چنانچه اینشکلی نباشد این شعار تأثیر خود را قرار نداده است.

وی گفت: ما باید آگاهی بداریم به چه دلیل فوت بر ایالات متحده می گوییم و به چه دلیل باید دربرابر استکبار بایستیم.

این فعال دانشجویی ادامه داد: امام(ره) نقل میکنید یک جهان سرمایه داری وجود دارد که ایالات متحده در راس آن وجود دارد، طبق گفته امام(ره) باید با همه مستکبران و تفکرات استکباری مجادله کنیم.

وی درخاتمه بیان داشت: ما چنانچه به خوبی در خط امام(ره) قرار نگیریم، آن زمان یک عده فرصت مییابند تا بنشینند و در مورد امام(ره) نوستالژی بگویند.

**************

تهیه شده توسط : بهنام ذ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر امام جماعت طلب کند امروز
««« »»»
خبر دهيد که حافظ به می طهارت کرد

منتظمی: فتنه گران برای راه انداختن فتنه های جدید باید از روی جنازه های جوانان انقلابی بگذرند/ مظاهری: جوانان انقلابی را نمی توان با بهانه های واهی از آرمان های انقلاب منحرف کرد

TT / 179 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال