رودخانه ای که همه را در خود می بلعد!! + عکس بولتن استرید خطرناک ترین رودخانه زمین


عکس خطرناک ترین رودخانه کره زمین

رودخانه ای که همه را در خود می بلعد!! + عکس بولتن استرید خطرناک ترین رودخانه زمین

در انگلستان، یک رود زیبا و در عین حال خطرناک وجود دارد. نام این رودخانه «بولتن استرید» است. بولتن استرید آمیخته ای از زیبایی، آرامش و خطر است و از ناشناخته ترین رودهایی است که بر سطح کره زمین وجود دارد.

عکس بولتن استرید خطرناک ترین رودخانه زمین

بولتن استرید در میان برج باردن و صومعه بولتن در یورکشایر انگلستان آرمیده و به نوعی  تله طبیعی به شمار می رود. زیبایی شگفت انگیز و مناظر طبیعی اطراف  این رودخانه افراد را فریب می دهد و آنها را به نزدیک شدن به آن ترغیب می کند؛ اما رود عمیق تر از آن چیزی است که تصور می شود.

هر کس پایش را به آب این رود نزدیک کند، به سرعت و ظرف چند ثانیه توسط آب های رود بلعیده خواهد شد و از جسد او اثری بر جای نخواهد ماند. افرادی که در این رودخانه افتاده اند، هرگز نجات نیافته و جسد آنها به طور کلی مفقود شده است. احتمال نجات یافتن از این رود صفر است.

عکس بولتن استرید خطرناک ترین رودخانه زمین
آب های رودخانه استرید به غارها و شکاف های عمیقی ریخته می شوند که تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره  انتهای آنها وجود ندارد. در کنار رود تابلوهای هشدار زده شده که شهروندان و گردشگران را از نزدیک شدن به رود منع می کند. از این روی، می توان بولتن استرید را خطرناک ترین رودخانه کره زمین دانست.‌

مطالب پیشنهادی

قدیمی ترین صحرای دنیا; صحرای نامیب – نامیبیا + عکسقدیمی ترین صحرای دنیا; صحرای نامیب – نامیبیا + عکسخلیج زیبای هالونگ از جاذبه های گردشگری ویتنام + عکسخلیج زیبای هالونگ از جاذبه های گردشگری ویتنام + عکسپارک دیزلی لند | سرزمین شاد جهان | عکس های دیدنیپارک دیزلی لند | سرزمین شاد جهان | عکس های دیدنیخانه ای زیبا و رویایی در ایتالیا + تصاویر دیدنیخانه ای زیبا و رویایی در ایتالیا + تصاویر دیدنیآبشار نیاگارا معروف ترین آبشار جهان + عکس های حیرت انگیزآبشار نیاگارا معروف ترین آبشار جهان + عکس های حیرت انگیزجاذبه گردشگری برتر جهان در سال 2016جاذبه گردشگری برتر جهان در سال 2016جزیره موریس کجاست؟ + عکس دیدنی و ناب از جزیره موریسجزیره موریس کجاست؟ + عکس دیدنی و ناب از جزیره موریسجاذبه های گردشگری تیمور شرقی (عکس)جاذبه های گردشگری تیمور شرقی (عکس)درباره قره باغ + زیبای ها و دیدنی های قره باغ (عکس)درباره قره باغ + زیبای ها و دیدنی های قره باغ (عکس)عکس و اطلاعات شهر سویا + اقامت و گردشگری در شهر سویاعکس و اطلاعات شهر سویا + اقامت و گردشگری در شهر سویاجاذبه های شیلی | دریاچه Pehoe با آب فیروزه ایجاذبه های شیلی | دریاچه Pehoe با آب فیروزه ایاز دیدن برج ایفل لذت ببرید | عکس های زیبا از برج ایفل فرانسهاز دیدن برج ایفل لذت ببرید | عکس های زیبا از برج ایفل فرانسه

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال